Zwinność i wytrzymałość udowodniona nie tylko na balonach

Marka Seat

Światowe rekordy Guinnessa pobijane są z różnych powodów. Granice przekraczają pasjonaci lub Ci najbardziej wytrwali, którzy chcą zapisać swoje osiągnięcia na kartach historii, ale też firmy wykorzystują księgę do promocji własnej marki. Dotyczy to zwłaszcza motoryzacji: najdroższy samochód świata, najlepszy drift potrafią na stałe wpisać się w pamięć klientów i być trwalsze niż skutki największej i najdroższej kampanii reklamowej. Tymczasem Alfa Romeo wykorzystało księgę jako element wspierający wypuszczenie najmniejszego modelu ze swojej serii – Alfa Romeo MiTo. Firma na imprezie inaugurującej utworzyła logo firmy z 2738 balonów wypełnionych wodą. Za kierownicą nowego samochodu usiadł kierowca rajdowy Terry Grant. Ze zwinnością kota samochód pod rękami rajdowca rozjechał 2734 balonów, ustanawiając tym samym nowy rekord świata wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

Równie zwinny Nowy Seat Ateca

Przedsięwzięcie miało na celu podkreślenie zwinności i wytrzymałości tego nowego, najmniejszego wówczas modelu tej marki. Tymczasem swoją zwinność Seat Ateca sprawdza po prostu na drodze, w realnych, niekontrolowanych warunkach. I to dowodzi, jak dobry jest to model. Nie tylko zwinny, ale komfortowy i bezpieczny, godny samochodu XXI wieku.

Technologia w służbie modelu Seat Ateca

Nowy Seat Ateca to przede wszystkim połączenie najnowszej, zaawansowanej technologii, która służyć ma wygodzie użytkowników i ich bezpieczeństwu. Zacznijmy od pierwszej. Czujniki parkowania wraz z kamerą 360 stopni w zupełności rozwiązują problem parkowania, znika stres z tym związany, a kierowca wykorzysta każdą dostępną przestrzeń parkingową. Bezcenne, gdy weźmiemy pod uwagę ograniczone możliwości i problemy mieszkańców miast. A perełką w opcjach może być możliwość dobrania sobie sposobu jazdy. Kierowca może wybrać spośród opcji: ECO, Normal, Sport, Off-road lub Snow. A to tylko dwie z szerokiej gamy możliwości tego SUV’a.

Nowy Seat Ateca to bezpieczeństwo

Producenci Seat Ateca postawili przede wszystkim na bezpieczeństwo nie tylko samych kierowców i ich pasażerów, ale także innych użytkowników drogi. Asystent świateł idealnie rozświetla drogę, asystent pasa ruchu trzyma auto i kierowcę “w ryzach”, kontrola odległości od pojazdów i automatyczne hamowanie w przypadku zagrożenia – to tylko nieliczne nowości wprowadzone w tym modelu. To one sprawiają, że nowy Seat Ateca to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że modele te, a zwłaszcza w wersji CUPRA zdobywają serca Polaków.