W czterech kółkach można się zakochać na zabój

Marka Seat

Chociaż mówi się, że to mężczyźni kochają samochody bardziej niż kobiety, to i płeć piękna czasem szaleje za czterema kółkami. Miłość ta jest czasem tak duża, że decydują się na bicie niecodziennych rekordów Guinnessa. A jeśli chodzi o motoryzację, to jest ich naprawdę sporo. Bo mamy nie tylko najdłuższy samochód świata, najszybszy pojazd samochodowy na odcinku jednej mili, czy najdłuższy drift itp. Ale mamy też rekord, będący przejawem wielkich uczuć fanów motoryzacji. A mowa o najdłuższym pocałunku z samochodem. W biciu tego rekordu wzięła udział cała grupa fanów z Niemiec, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jaki był tego efekt? Nieziemski, skoro nie został pobity od ponad 10 lat.

Dealerzy Seat Ateca doceniają zaangażowanie

Takie rekordy żywo obserwowane są zarówno przez samych dealerów, jak i producentów takich modeli jak nowy Seat Ateca. Tym bardziej, że zaangażowanie tej grupy niemieckich fanów motoryzacji naprawdę zasługuje na podziw. Otóż w 2009 r. podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie postanowili całować wybrany samochód osobowy przez 32 godziny! Udało im się, a ten wynik widnieje w Księdze Rekordów Guinessa jako niepobity. Nikt nie odważył się go zmienić od jedenastu lat.

Nowy Seat Ateca przedmiotem miłości

Dealerzy najnowszego modelu Seat Ateca są przekonani, że podobną miłość wywoła wśród polskich fanów ten model. Nic dziwnego, skoro ten SUV może zachwycić płynnością jazdy, komfortem i przestronnością. Idealnie sprawdzi się zarówno dla tych, którzy lubią spokojną, stabilną jazdę, jak i tych doceniających bardziej dynamiczne zwroty i większą szybkość na drodze. Jest to zatem idealny model zarówno na jazdę po mieście, jak i na dłuższych dystansach, gdzie pokaże swoje możliwości na autostradzie.

Seat Ateca wyborem rodzinnym

Nowy Seat Ateca jest także idealnym wyborem dla rodziny. Właśnie dzięki przestronności, która sprawia, że każdy członek rodziny będzie miał wystarczającą swobodę ruchu – bez względu, czy zajął miejsce z przodu, czy w tylnym rzędzie. Do tego pojemny bagażnik przyda się podczas rodzinnych podróży.  Seat Ateca dostępny jest w czterech wariantach, wśród których każdy z jego fanów znajdzie dla siebie wymarzoną opcję.