Zgraj swojego Seata z telefonem komórkowym

Wyposażenie aut

Chcesz bezpiecznie rozmawiać z przyjaciółmi, współpracownikami, czy też rodziną, gdy jesteś w drodze? Chcesz śledzić e-maile w prosty i bezpieczny sposób podczas jazdy? Poznaj Full Link. Dzięki niemu możesz skupić się na drodze, będąc jednocześnie w kontakcie ze światem. Dzięki temu każda chwila spędzona w drodze będzie o wiele przyjemniejsza i przede wszystkim bezpieczna.

Co to jest Seat Full Link?

To system informacyjno-rozrywkowy. Pozwala na podłączenie telefonów typu smartfon w samochodach od tego producenta. Dzięki niemu kierowcy mogą korzystać z interaktywnych funkcji w trakcie jazdy. W zależności od urządzenia mobilnego, Full Link oferuje klientom technologię MirrorLinkTM, Android AutoTM i Apple CarPlayTM. Wszystko to w celu uzyskania maksymalnej łączności między telefonem komórkowym a Twoim samochodem. Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać czas w trakcie jazdy. Co istotne, bez odrywania wzroku od drogi, czyli w całkowicie bezpieczny sposób dla Ciebie oraz pasażerów. Możesz odczytywać i odpowiadać na wiadomości za pomocą funkcji rozpoznawania głosu.

Połączenie odbywa się za pomocą kabla USB. Zalecamy korzystanie z kabla USB dostarczonego z urządzeniem. Dzięki temu można uzyskać lepszą jakość i wydajność Full Link. Dodatkową zaletą korzystania z tego rozwiązania jest możliwość ładowania baterii telefonu komórkowego.

Które modele aut są kompatybilne z Seat Full Link?

System Full Link jest kompatybilny z modelami:

  • Ibiza,
  • Toledo,
  • Leon,
  • Alhambra.

Które telefony komórkowe są kompatybilne z Seat Full Link?

Full Link jest w 100 procentach kompatybilny z niemal każdym modelem smartfona. Współpracuje z systemami Android i iOS. Kompatybilność zależy również od miejsca zamieszkania i dostępności Androida AutoTm, Apple CarPlayTm, MirrorLinkTM i SEAT DriveApp.

Uruchomienie systemu Full Link wymaga skontaktowania się z autoryzowanym serwisem. Jest on aktywowany kodami. Aby połączyć telefon komórkowy z samochodem może być konieczne wyłączenie niektórych preferencji komunikacyjnych w smartfonie.