Nowy Seat Ibiza i Leon z dodatkowym wyposażeniem

Wyposażenie aut

Choć nawet podstawowe wersje wyposażeniowe poszczególnych modeli marki Seat słyną z dość bogatego wyposażenia, to jednak warto zanurzyć się w katalogu dodatkowych samochodowych gadżetów. Zarówno lista dodatkowego wyposażenia nowego Seata Ibiza, jak i nowego Seata Leon zaskoczy nas ilością opcji.

Seat Leon i Seat Ibiza – bogactwo inteligentnych rozwiązań

Wiele z nich to znane i popularne gadżety. Zarówno w przypadku Seata Ibiza, jak i Seata Leona znajdziemy także wiele innowacyjnych rozwiązań. Co warto zauważyć, cennik proponowanych opcji nie przysporzy nam palpitacji serca. Został skalkulowany bardzo rozsądnie. Zwłaszcza w przypadku gdy decydujemy się na skorzystanie z leasingu konsumenckiego wysokość raty przy wyborze, niektórych z dostępnych gadżetów wzrośnie o symbolicznych kilkanaście złotych. Nie ma więc nad czym się zastanawiać. A co ma do zaoferowania katalog wyposażenia dodatkowego nowego Seata Ibiza i nowego Seata Leon?

Nowy Seat Leon to przede wszystkim bezpieczeństwo

Szczególnie interesująco wyglądają opcje dodatkowego wyposażenia, które mają pływ na bezpieczeństwo jazdy. Jedna z nich to funkcja ochrony pieszych. Dzięki zastosowaniu specjalnych czujników Seat Ibiza oraz Seat Leon dostrzegą pieszego na drodze nawet w najciemniejszą noc, nawet jeśli nasze oczy zawiodą. Jeśli będzie to konieczne auto samo zacznie hamować unikając w ten sposób groźnej kolizji. Z dodatkowych gadżetów warto też przeanalizować dokupienie asystenta pasa ruchu, który zapobiegnie niebezpiecznym sytuacjom jeśli przez nieuwagę zaczniemy opuszczać nasz pas ruchu.

Nowy Seat Ibiza z gadżetami przydatnymi podczas wakacji

Warto jednak także zajrzeć do katalogu z dodatkowymi gadżetami, które przydadzą nam się np. podczas wyjazdu na wakacje. Zaliczyć do nich można np. dachowe relingi, które ułatwią montaż bagażnika dachowego lub oryginalne łańcuchy śniegowe. Dzięki nim bezpiecznie dotrzemy na naszą zimową wyprawę narciarską, nawet jeśli warunki drogowe nie będą wymarzone. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi rozwiązaniami Seata Ibiza i Seata Leona.