Wyprzedaże rocznika w salonach Seata

Salon

Wyprzedaże – to jedno z naszych ulubionych słów. Nie inaczej jest, gdy używamy go w kontekście wyprzedaży samochodów marki Seat. Salony Seata to pod koniec każdego roku interesujące miejsce dla wszystkich poszukujących prawdziwych okazji.

Salony Seata dla łowców prawdziwych okazji

W każdym salonie Seata można bowiem znaleźć auta z roku, który niebawem przejdzie do historii. Dealerzy widzą, że po nowym roku nikt nie będzie chciał ich kupić mając do wyboru auto teoretycznie o rok młodsze. Stąd właśnie wyprzedaże i atrakcyjne oferty cenowe. Tych możemy szukać w salonach Seat już nawet kilka miesięcy przed końcem roku. Czy faktycznie pozwalają zaoszczędzić?

Seat Ibiza o 6 tys. zł taniej

Sprawdźmy. Wystarczy wejść na stronę salonu Seata, by dostrzec pierwsze promocje. I tak Seat Ibiza oferowany jest z rabatem do 6 tys. zł. To całkiem sporo, jeśli wziąć pod uwagę, że auto poza rokiem produkcji nie różni się niczym od tego teoretycznie o rok młodszego. Jest tak samo atrakcyjne (a dzięki niższej cenie nawet atrakcyjniejsze) i jego przebieg to zaledwie kilka kilometrów, które wykonano na placu manewrowym podczas transportu pojazdu z fabryki do salonu.

Są nowe a kosztują jak używane

Samochód z wyprzedaży tak samo pachnie nowością i ma taką samą gwarancję. Jeśli nasz budżet na zakup nowego auta jest ograniczony, to właśnie teraz może okazać się, że stać nas na lepsze i większe auto niż do tej pory sądziliśmy. Jak to możliwe? Ano tak, że np. kompaktowy Leon oferowany jest w salonach Seata z rabatem sięgającym 8 tys. zł. Podobnie jest z modelem Ateca.

Seat Alhambra najlepszą okazją roku

Najwięcej zaoszczędzimy jeśli planujemy zakup dużego i komfortowego auta rodzinnego, jakim niewątpliwie jest Seat Alhambra. W tym przypadku decydując się na zakup auta z wyprzedaży zaoszczędzić możemy nawet ponad 18 tys. złotych. Trudno przejść koło takiej promocji obojętnie. Z tego względu warto wyprzedażami zainteresować się jak najprędzej. Im bliżej końca roku, tym wybór skierowanych do promocyjnej sprzedaży aut mniejszy.