Zestaw głośnomówiący to większe bezpieczeństwo

Wyposażenie aut

O tym, jak ważna jest łączność nie trzeba nikogo przekonywać.  W drodze do pracy, czy w podróży warto mieć kontakt z bliskimi. Salon seat zadba, by ten kontakt nie sprawiał kłopotu.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Kontakt z bliskimi to priorytet, jednak czasem pojawia się też konieczność rozmowy zawodowej. Prowadząc samochód nie wolno jednak korzystać z telefonu komórkowego. Jest to zagrożenie zarówno dla nas jak i dla innych użytkowników drogi. Rozwiązaniem służą jednak nowe technologie, jak zestawy głośnomówiące.

Salon seata oferuje więc rozwiązanie idealne, a mianowicie zestaw głośnomówiący. Uważamy, że technologia ma służyć i pomagać, a nie stwarzać  dodatkowe zagrożenie. Dlatego też nieustannie pracujemy, żeby samochód był niczym przyjaciel, który będzie przy nas w każdej chwili.

Salon seat sprawi, że codzienność stanie się prostsza

Z seatem możesz odetchnąć. Odpowiednie akcesoria, w tym zestaw głośnomówiący możesz kupić osobno lub zamówić wraz z wybranym modelem auta. Już my zadbamy o to, by wszystko działało jak należy.

Integracja samochodu ze smartfonem przebiega łatwo i bezproblemowo. Można by rzec intuicyjnie. Zakupiony lub zamówiony zestaw głośnomówiący Bluetooth bezprzewodowo połączy się z telefonem komórkowym. To jednak nie koniec. System automatycznie wycisza dźwięk odtwarzanej płyty lub radia, gdy rozpoczynasz rozmowę telefoniczną., a nawet przesyła głos przez radio prosto do głośników przednich. Dzięki temu, nie ominie cię żadna rozmowa i niezależnie od czasu i miejsca zawsze będziesz w kontakcie. Nie musisz używać rąk, nasza technologia zadba o twój komfort jazdy i łączność.

Bez obaw o wyładowanie baterii

Zdarza się, że bateria smartfona rozładowuje się w najmniej spodziewanym momencie. Z seatem nie musisz się martwić. Specjalne miejsce i system bezprzewodowego ładowania  rozwiążą i te problemy. Praktyczny, komfortowy i bezpieczny. Taki właśnie jest seat. Salon tego auta będzie ci z pewnością po drodze, jeśli tylko zależy ci na bezproblemowym kontakcie w trakcie jazdy.