Kompleksowe wyposażenie Seatów Alhambra i Tarraco

Wyposażenie aut

Bardzo wiele osób, decydujących się na zakup samochodu marki Seat, chce zostać posiadaczem wyższej wersji. Wynika to z wielu czynników, ale bardzo ważny jest także komfort jazdy.

Samochodem z wyższym standardem jeździ się wygodniej, jest wyposażony w więcej elementów dodatkowych, które są naprawdę funkcjonalne. Na co warto się zdecydować? Jak to wygląda w przypadku nowego Seata Alhambry i nowego Seata Tarraco?

Seat Alhambra

Seat Alhambra to obecnie minivan, przestronny samochód dla całej rodziny, kilkuosobowej. Jest w stanie pomieścić bardzo wiele, dzięki przestronnemu bagażnikowi, możemy bez problemu spakować całą rodzinę na wakacje, przynajmniej tygodniowe! Seat Alhambra ma bardzo funkcjonalne wyposażenie dodatkowe, przede wszystkim jeśli nie chcemy wersji standard, możemy zakupić, np. wersję z dodatkami, np. relingami samochodowymi. Pozwolą one na przewożenie większego, cięższego bagażu na dachu auta. Możemy podpiąć tam rowery, łódkę lub wózek dla dziecka. Ponadto, możemy wyposażyć samochód w bluetooth, który pozwoli nam podłączyć, np. telefon. Oprócz dodatków użytkowych, możemy zakupić Seata Alhambrę z wyposażeniem XCELLENCE oraz w dwóch wersjach benzynowych, z silnikiem 1,4 150 KM na benzynę z manualną skrzynią oraz 2,0 150 KM na automat DSG i 4 Drive. Co więcej, mamy także możliwość zakupu silniku na diesla, nieco mocniejszego, również z manualną skrzynią i automatami.

Seat Tarraco

Jeśli chodzi o nowego Seata Tarraco również mamy podobne udogodnienia. Możemy wyposażyć wnętrze auta i zewnętrze w dodatki użytkowe, np. podgrzewane fotele, relingi samochodowe itd. Seata Tarraco zakupimy podobnie, jak Alhambrę w benzynie o 150 KM i 190 KM, a także w dieslu, o nieco większej mocy, wszystko zależy głównie od naszych preferencji. Jeśli jednak chcemy uzyskać więcej fachowych porad, powinniśmy zerknąć na stronę producenta samochodu: https://www.seat.pl/. Tam z pewnością poznamy szczegóły i parametry obu samochodów marki Seat.