Najczęstsze prace serwisowe Seat

Serwis

Program Gwarancyjny Seat Care łączy 5 – letnią gwarancję, 2 – letni serwis Seat Mobility, atrakcyjne pakiety serwisowe i korzystne ubezpieczenie. Serwis oferuje również promocje serwisowe, z których korzysta coraz więcej użytkowników seata.

Autoryzowany serwis seat – program Seat Care

Autoryzowany serwis seat wymieni olej w silniku, tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, opony i inne działania mające na celu usprawnić prace samochodu. Wizytę możesz zarezerwować on-line, wybierając najbliższy i dogodny dla Ciebie termin spotkania. Fachowa praca profesjonalnego zespołu, pozowli Ci w szybkim czasie wrócić w trasę. Program gwarancyjny wiele oferuje swoim beneficjentom. C na przykład? Jako beneficjent programu otrzymujesz przegląd, gwarancję i ubezpieczenie w ramach miesięcznej, jednej i stałej opłaty.  Autoryzowany serwis seat przyjmuje zgłoszeniaprzeglądu i napraw siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Autoryzowany serwis seat pomoże również w sytuacji kradzieży samochodu, zagubienia kluczy i kolizji drogowej.

Atrakcyjne ubezpieczenie i gwarancja na lata

ASO seat gwarantuje beztroską jazdę – ekonomicznie i wygodnie. Dzięki usługom serwisowym najwyższej jakości, masz pewność, że w przypadku awarii serwis otoczy Cię opieką i pomocą.

Autoryzowany serwis seat  – Seat Service Mobility

Przez pierwsze dwa lata użytkowania auta, seat jest objęty usługą Seat Service Mobility. Nie ponosisz dodatkowych kosztów i masz możliwość przedłużenia usługi. Profesjonaliści z ASO seat zapewniają kompletny i niezawodny zakres usług drogowych. Co ważne, usługi są realizowane w każdym kraju członkowskim Unii Europejskiej i w krajach sąsiednich. Klient otrzymuje 5 lat gwarancji w standardzie. Wszystkie samochody seat podlegają wymienionej gwarancji z limitem przebiegu do 150 tysięcy kilometrów, 3 – letnią gwarancję na powłokę lakierniczą. Ale to nie wszystko! Użytkownik seata ma 12-letnią gwarancję na perforację nadwozia. Wybierz Seat care i ciesz się cenna ochroną za dobrą cenę. A twój samochód przez długie lata będzie wyglądał jak nowy.