Wyróżnij się w tłumie – najciekawsze kolory aut

Seat

Kolor samochodu to często wybór równie ważny co sam model, czy pojemność silnika. Często kupujący wiedzą, czego wymagają od samochodu pod względem szybkości, ilości koni mechanicznych, a także elementów wyposażenia takich jak podgrzewanie siedzeń, podgrzewane lusterka, czy wbudowana nawigacja. W przypadku koloru sprawa jest nieraz dużo bardziej skomplikowana. Jakie są najpopularniejsze kolory i jak wybrać najlepszy?

 

Klasyczna czerń i srebro

Zdecydowanie najwięcej samochodów widzianych na polskich ulicach ma kolor czarny bądź srebrny. Dlaczego? Bo srebro to najczęściej podstawowy kolor, który jest w cenie i nie trzeba za niego dopłacać, z kolei czerń kojarzona jest z elegancją i klasyką. Czarne samochody, oczywiście w zależności od wersji tej czerni, czy to metalik, czy inne wykończenie często są także tańszymi opcjami kolorystycznymi. Czerń wygląda dobrze na każdym samochodzie i sprawia, że każdy pojazd wygląda od razu dużo bardziej elegancko.


Inne kolory – duży wybór wśród Seatów

Wśród miłośników Seata bardzo popularne są kolory wyróżniające się z tłumu. Klienci którzy decydują się na wybór Seata to w większości osoby o silnych i zdecydowanych charakterach dlatego nie dziwi to, że wybiarają oni także bardziej odważne kolory samochodów. Poza barwami bazowymi bardzo dużą popularnością cieszą się samochody niebieskie, czerwone i brązowe. O ile czerwień jest spotykana na drogach, o tyle brąz jest dość nietypowym kolorem. Dlatego zwraca on na siebie uwagę, podobnie jak zieleń, czy kolor żółty. Należy pamiętać, że Seat podobnie jak wszystkie inne marki generuje dodatkowe opłaty za wybrane kolory, zwłaszcza te bardziej nietypowe. Dzięki nim jednak możliwe jest wyróżnienie się z tłumu, które ma również bardziej praktyczne znaczenie, otóż samochód pozostawiony na parkingu będzie dużo łatwiejszy do znalezienia, jeśli będzie go widać już z daleka. Dlatego warto postawić na coś, dzięki czemu każdy dzień będziemy zaczynać z uśmiechem od spojrzenia na nasze kolorowe auto.