Czy crossover nadaje się do miasta?

Motoryzacja Seat

Skąd bierze się popularność Crossoverów? Te auta łączą w sobie cechy samochodów kompaktowych, kombi, SUV-a oraz wozu rodzinnego. Dzięki temu, wspaniale nadaje się zarówno do miasta, jak i na wypad poza nie. Dodatkowo, posiadają często oryginalną, sportową linię, która często przyciąga wzrok w salonach samochodowych. Jeden z naszych modeli, nowy Seat Arona otrzymał nawet prestiżową nagrodę Red Dot Design 2018 za najlepszy design. Czytajcie dalej, jeśli chcecie wiedzieć, czy crossover nadaje się do miasta. 

Seat Ateca z nowoczesnymi technologiami do miasta

Nowy Seat Ateca posiada nowoczesne systemy, które ułatwiają jazdę po mieście. Asystent jazdy w korku pomaga utrzymać odpowiednią odległość od innych samochód, dzięki czemu zapobiega stłuczkom. Z kolei asystent parkowania i kamery ułatwiają parkowanie, gdyż umożliwiają widzenie tego, co znajduje się za samochodem. Dzięki tym rozwiązaniom, parkowanie nawet w ciasnych miejscach nie będzie stanowić dla Was problemu, nawet gdy jesteście posiadaczami dużych aut, takich jak crossovery czy SUV-y.

Seat Ateca – idealne auto na rodzinny wypad za miasto 

Nowy Seat Ateca to auto, które idealnie nadaje się do miasta, ale także na rodzinne wakacje. Nie tylko posiada duży, komfortowy bagażnik, do którego dostępne są uchwyty, siatki oraz schowki, ale też zestaw akcesoriów, takich jak chociażby bagażnik na dach, dzięki któremu przewieziecie narty lub deskę snowboardową.  

Seat Ateca lub Seat Arona – wspaniałe crossovery od hiszpańskiej marki 

Jeśli szukacie idealnego crossovera, to  nowy Seat Ateca lub nowy Seat Arona to samochody, na które zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę. To nowoczesne auta z zaawansowanymi technologiami, dzięki którym nie tylko Wy będziecie bezpieczniejsi, ale również Wasi pasażerowie. Jeśli nie mieliście wcześniej do czynienia z autami tej marki, koniecznie jest sprawdźcie i odwiedźcie najbliższy salon Seata – sami możecie być zaskoczeni, jak bardzo przypadną Wam do gustu.