Biznes i profesjonalna flota samochodowa

Modele Seata Seat

Sprawdź seat my business!

 

Seat for business to oferta dla przedsiębiorców, którym zależy na samochodach wygodnych i stylowych przy zachowaniu redukcji kosztów floty samochodowej. Podążaj do przodu ze swoim biznesem. Flota seat oraz zespół specjalistów pomoże Ci w wyborze najskuteczniejszego rozwiązani. Zainwestuj w samochody seat mając na uwadze niższe koszty utrzymania, lepszą wartość, niższe wydatki i o wiele więcej oszczędności. Full Service Leasing to świetna propozycja dla managerów flotowych. Dzięki programowi nie musisz martwić się o ubezpieczenia, naprawy serwisowe czy eksploatacje opon.  Full Service Leasing tworzy spersonalizowaną ofertę dla każdego managera, tak aby sprostać jego oczekiwaniom.

 

Co możemy zaproponować w ramach współpracy? Seat Ibiza i Seat Leon

 

Seat Ibiza idealnie nadaje się do jazdy po mieście!Doceniony za wysokie standardy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz auta. Seat Ibiza to wolność wyboru, życia i podróżowania. Samochód oferuje najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa. Sportowe wykończenie FR to 18- calowe aluminiowe felgi, panoramiczny dach i podwójny wydech. Do tego czarna aranżacja wnętrza dodaje dynamiki i klasy. Seat Leon oferuje przestrzeń dla całej rodziny. Ta przestronność sprawia, że wszyscy pasażerowie wygodnie jadą do celu. Samochód jest elegancki i wyrafinowany. Ochronę dla całej rodziny zapewniają system rozpoznawania zmęczenia i asystent jazdy. 

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie? Seat Arona, Seat Alhambra, Seat Ateca

Przyjrzyj się naszym modelom! Seat Alhambra jest najczęściej wybieranym samochodem, który spełnia funkcje służbowe. Ponadto zdobywa uznanie nie tylko partnerów biznesowych, ale także całej rodziny. Pomieści aż siedem osób. Seat Arona jest nowym crossoverem o oryginalnym designie i przestrzeni. Charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa. Z kolei Seat Ateca został uznany za najlepszy samochód Europy 2017. Wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie, które umilają długie podróże wszystkim pasażerom.