Umiejętności godne pozazdroszczenia

Rekordy i osiągnięcia

Chyba każdy mieszkaniec małego, czy dużego miasta wie, jak ważne są umiejętności wpasowania samochodu rodzinnego, jakim jest np. nowy Seat Leon w najmniejsze dostępne miejsce parkingowe. A tych naprawdę jest jak na lekarstwo, zwłaszcza w tzw. blokowiskach, gdzie walka o miejsce dla swoich czterech kółek jest codziennością. Nic dziwnego zatem, że taka umiejętność jest niemal bezcenna. Jest na tyle doceniana, że znalazła swoje miejsce nawet w Księdze Rekordów Guinnessa. Jest to rekord w parkowaniu równoległym w najmniejszym miejscu. Obecnie wynosi on 27 cm!!!! Oj do pozazdroszczenia.

Seat Leon kontra rekord

Wprawdzie rekord ten nie pobity został modelem Seat Leon, jednak samochodem osobowym o podobnej długości. Należy on do obywatela Nowej Zelandii, który swoim pojazdem wpasował się pomiędzy dwa samochody, pozostawiając 27 cm odległości od tyłu auta do przeszkody i przodu auta do przeszkody. Imponujący wyniki i zapierający dech w piersiach wyczyn. Wystarczy obejrzeć relację z bicia rekordu, żeby przekonać się, jak wielkich umiejętności i jakiej odwagi wymagało podjęcie się tego wyzwania. Co więcej, Nowozelandczyk bił rekord dwukrotnie tego samego dnia. Pierwszym razem pobił wcześniejszy rekord 32 centymetrów ustanowiony przez Chińczyka, zaledwie o jeden centymetr. Jednak dla ambitnego mężczyzny było to za mało. I za chwilę pobił swój własny rekord o kolejne 4 centymetry. Cóż w końcu granice są po to, żeby je przekraczać.

Nowy Seat Leon i możliwości parkowania

A co jeśli daleko Ci do takich rekordzistów parkowania, a Twoje umiejętności, chociaż ponadprzeciętne, po prostu nie wystarczają na parkowanie w tych niewielkich przestrzeniach na parkingach? Rozwiązań jest kilka. Jednak najpopularniejszym, który wybiera wielu klientów, którzy zdecydowali się zakupić np. nowy model samochodu Seat Leon, to czujniki parkowania zamieszczone z przodu i z tyłu auta. Co więcej, w najnowszej wersji Seat Leon posiada czujniki z optycznym systemem parkowania, który sprawia, że odczyty są jeszcze bardziej precyzyjne. Dlatego warto w nie zainwestować, aby poprawić nie tylko komfort podczas tych niebagatelnych manewrów w mieście, ale także zapewnić sobie spokój i pewność, że wszystko jest pod kontrolą.

Seat Leon stawia na bezpieczeństwo

Nowy Seat Leon zadowoli wszystkich, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo jazdy. Czujniki parkowania to nie jedyne udogodnienie. Ale bezpieczeństwo w modelu Seat Leon zapewniają jeszcze takie elementy jak: asystent świateł drogowych, jazdy w korku, asystent pasa ruchu, czy inteligentny asystent bezpieczeństwa. Czegóż chcieć więcej od samochodu? Niczego, nowy Seat Leon posiada wszystko, co konieczne, a nawet znacznie więcej.