Nie liczy się tylko powierzchnia

Rekordy i osiągnięcia

Motoryzacyjne rekordy wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa bywają zarówno imponujące, jak i czasem absurdalne. Jednym z tych pierwszych jest z pewnością najdroższe auto na świecie, które trafiło na karty tego spisu, dzięki transakcji kupna-sprzedaży przeprowadzonej w 2018 r. Wówczas 58-letnie Ferrari 250 GTO sprzedano za równowartość – niebagatela – 257,5 miliona złotych. Dla przeciętnego posiadacza czterech kółek to cena wręcz abstrakcyjna. Do tych bardziej absurdalnych rekordów można zaliczyć m.in. ilość stłuczek, które zniesie jeden pojazd oraz osoba nim kierująca. Cóż, pozostawmy bez komentarza. Jednym z ciekawych rekordów, może nie typowo motoryzacyjnym, jednak ściśle z nim powiązanym, jest największy parking dla samochodów na świecie. Do kogo należy?

Stany Zjednoczone w tyle

Chociaż to właśnie ten kraj umiłował to, co największe, akurat ten wynik nie należy do nich. Największy parking znajduje się bowiem przy kanadyjskim centrum handlowym West Edmonton Mall. Mieści on do 20 000 samochodów. Co ciekawsze, budowa centrum i parkingu zakończyła się w 1884 r., co oznacza, że przez ponad 30 lat ten imponujący wyniki nie został pobity.

Salon Seat piękno samochodu widoczne w salonach

Jednak tak naprawdę to nie powierzchnia jest ważna, jednak jej zagospodarowanie, a także wrażenie jakie robi na osobach, które na nie patrzą. Dlatego każdy salon Seata dba o to, aby było to miejsce wywołujące uczucie wyjątkowości i elegancji. Dlatego każdy salon Seat jest odzwierciedleniem tego, co na zewnątrz reprezentują jego modele. Wystarczy popatrzeć tylko na warszawski Carsed, czy salon Grupy Cichy w Szczecinie. Piękny, przeszklony budynek, dbałość o szczegóły, idealne rozplanowanie. Tak właśnie wyglądają sprzedawane przez niego samochody. Dzięki temu wszystko tworzy jedną, spójną całość.

Salon Seata – bo liczy się wnętrze

Jednak dla każdego właściciela, który tworzy salon Seat najważniejsze jest jednak wnętrze, bo to ono obrazuje to, co w tych samochodach najważniejsze – precyzję, profesjonalizm, dbałość o szczegóły w najdrobniejszym nawet stopniu. Dlatego każdy salon Seata charakteryzuje się wielką przestrzenią, z optymalnym ustawieniem modeli samochodów, co wraz z pięknym wnętrzem, profesjonalną obsługą i kompleksowymi usługami sprawia, że każdy klient czuje się kimś wyjątkowym. Tak jak każdy właściciel Seata wie, że ma coś wyjątkowego.

Salon Seata – elegancja i wyjątkowość

Właściciel tej marki stawia w swoich modelach na elegancję i precyzję wykonania, bezpieczeństwo i wyjątkowość za rozsądną cenę. I te wartości reprezentuje każdy salon Seat. Tutaj każdy poczuje się na właściwym miejscu.