seat ibiza

Toledo — wszyscy znają i cenią tę nazwę

Klasyczne SEATy

Seata Toledo po raz pierwszy można było oficjalne zobaczyć w Genewie, w 2012 roku. W Polsce jego sprzedaż ruszyła w połowie 2013 roku. Model ten od razu przypadł do gustu wielbicielom hiszpańskiej marki.

Ostatnia czwarta generacja auta nie ma nic wspólnego z poprzednimi. Konstruktorzy stworzyli bowiem samochód, który jest znacznie mniejszy. Kompaktowe auto trafiło do segmentu C, czyli aut budżetowych, który ma sprostać oczekiwaniom kierowców w trudnych czasach. Przyglądając się wspomnianemu modelowi, można odnieść wrażenie, że Seat chciał wypełnić lukę pomiędzy Ibizą a Leonem. Trzeba przyznać, że mu się to udało.

Co reprezentuje sobą ostatnia generacja Seata Toledo?

Użytkownikom wcześniejszych modeli może rzucić się w oczy przede wszystkim nowoczesny design, który skrywa w sobie nie tylko elegancki look, ale przede wszystkim funkcjonalną przestrzeń. Tworząc ostatni model Seata Toledo, jego konstruktorzy myśleli o rodzinach, które z pewnością będą się w nim dobrze czuć.

Charakterystyczny look

Nie da się ukryć, że wspomniany model można poznać z daleka. Jego stylistyka przyciąga wzrok. Nadwozie przypomina trochę limuzynę, więc śmiało można powiedzieć, że choć auto skierowane jest do rodzin, okazuje się być niezwykle eleganckim. Dodając do tego dynamiczne reflektory, samochód sprawia wrażenie drapieżnego. Seat podkreślił również obecną stylistykę wszystkich modeli, dzięki tylnym światłom.

Szczegóły modelu — na co zawrócić uwagę?

Osoby, które szukają limuzyny z dużym bagażnikiem, na pewno powinny pochylić się nad ofertą Seata. Najnowsza generacja Toledo może bowiem pochwalić się 550 litrowym bagażnikiem, do którego ma się nieograniczony dostęp. Co więcej, warto mieć na uwadze, że pokrywa bagażnika otwiera się wraz z tylną szybą, co oznacza, że użytkownik nie będzie miał problemu z załadowaniem zakupów, wózka, walizek i innych bagaży codziennego użytku. Warto również podkreślić, że obszerne wnętrze i duże tylne kanapy, czynią z Seata Toledo idealnego kandydata na samochód dla dużej rodziny.