Tapicerka Twojego Seata

Nowy Seat Salony Seata Silniki

Wybierając idealny dla siebie model Seata możesz skonfigurować nie tylko jego parametry techniczne, ale spersonalizować również design wybranego wariantu. Skorzystanie z dostępnego na stronie internetowej konfiguratora pozwoli Ci na wybór dostępnych opcji nowego auta. W kupionym Seacie spędzisz pewnie niejedną godzinę w drodze, dlatego Twój nowy samochód powinien spełniać wszystkie Twoje oczekiwania nie tylko pod względem mocy silnika, ale również zachwycać swoim pięknem i wygodą użytkowania.

Materiały użyte do stworzenia wygodnej przestrzeni wnętrza Seata

Seat wyposażył swoje modele w wygodnie wyprofilowane fotele, które sprzyjają jeździe w komfortowych warunkach. Ekskluzywna i dobrze dobrana tapicerka tych foteli oraz wykończenia drzwi i sufitu auta ma wpływ na wygląd całego wnętrza samochodu. Do dyspozycji klienta pozostawiono wybór materiałów, którymi pokryta jest tapicerka Seata. W zależności od modelu i opcji możesz wybrać między miękkimi materiałami i skórą, połączeniami tych materiałów i niezwykle gustownymi przeszyciami w kontrastowych kolorach. Oto kilka przykładów wykorzystanych w modelach Seata.

  • Czarna tapicerka materiałowa to standard w wariantach Reference
  • Czarno – szara tapicerka materiałowa to wystrój w wariantach Style.
  • Ciemna tapicerka materiałowa z przeszyciem w kolorze czerwonym to standard w FR. Możemy również wyposażyć ten model w tapicerkę Dinamica® z przeszyciem w kolorze czerwonym
  • Tapicerka Dinamica® lub tapicerka Dinamica® z dekorami drzwi i kierownicą w kolorze Ice Metal to opcja w Xcellence.

Im wyższy standard modeli i wybranych opcji tym większy mamy wybór. Materiały użyte we wnętrzu nowego Seata Tarraco są najwyższej jakości.

  • Czarno – szara tapicerka materiałowa z brązową Alcantarą i brązowymi przeszyciami to standard w wersji Xcellence
  • Opcją w tej wersji może być również tapicerka czarna skórzana
  • Czarno-szara tapicerka materiałowa z elementami czarnej Alcantary to standard w wersji Style

 

Dynamiczny crossover – Seat Arona w wersji Xcellence wyposażony jest standardowo w ciemną tapicerkę materiałową z białymi przeszyciami, natomiast tapicerka Dinamica® z tkaniny i skóry ekologicznej z białym przeszyciem jest opcją w tej wersji samochodu.

Już dzisiaj możesz stać się właścicielem nowego Seata. Wystarczy wybrać dealera, który ze znaną Seatowi starannością oprowadzi Cię po świecie dostępnych modeli i przeprowadzi przez cały proces sprzedaży.