Seat Arona i nowa stylizacja z pakietami Sportline i Outdoor

Nowy Seat

Nowy crossover marki Seat – Arona jest dostępny w wielu efektownych wersjach stylistycznych. Możliwość indywidualizacji wnętrza subtelnymi dodatkami w ramach szerokiej oferty oryginalnego wyposażenia przypadła do gustu wielu kierowcom. W celu uatrakcyjnienia oferty hiszpański producent wprowadził do oferty dwa dodatkowe opcjonalne pakiety – Outdoor i Sportedition.

Nowy Seat Arona dostępne wersje wyposażenia

Współczesna gama samochodów marki Seat, dostępna jest w kilku ustandaryzowanych wersjach wyposażenia. Podstawowy wariant określono jako Reference, kolejne to Style, Full LED, prestiżowy Xcellence oraz sportowy FR. Lista dodatkowego wyposażenie funkcjonalnego dedykowanego do modelu Aron jest bardzo szeroka, ale z czasem okazało się, że klienci poszukują dodatkowych opcji stylistycznych, które pozwoliłby uatrakcyjnić i wyróżnić ich samochód spośród innych. W tym celu Hiszpanie wprowadzili do oferty dwa dodatkowe pakiety wyposażenia, których celem jest podkreślenie preferencji osób, które zdecydowały się na zakup nowego Seata Arona.

Arona Outdoor Edition

Outdoor Edition to pakiet dedykowany modelowi Arona w wersji Style i Xcellence. Dodatkowe elementy dostępne w Arona Outdoor Edition to ozdobne nakładki na światła przeciwmgielne, listwy boczne oraz element dekoracyjny przedniego i tylnego zderzaka w kolorze Reflex Silver Matt. Ponadto, przedni zderzak jest dodatkowo zdobiony listwa dekoracyjną w kontrastującym kolorze Piano black. W pakiecie Outdoor Edition Seat Arona zyskuje dodatkowa ozdobną srebrną listwę na pokrywie zderzaka oraz 18-calowe obręcze ze stopów lekkich w stylizacji Machined Sport Black. We wnętrzu pakiet Outdoor akcentują podświetlane listwy progowe. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się lepiej niż okazale i z pewnością ucieszy każdego, kto wybierze ten pakiet.

 

Arona Sportline Edition

Alternatywą dla Outdoor Edition jest nieco lżejszy Sportsline. Pakiet ten dostępny jest we wszystkich wersjach wyposażenia oprócz podstawowej – Reference. Producent uzależnił możliwość zakupienia opcji Sportline Edition od wyboru jednej z dwóch bardzo charakterystycznych wersji kolorystycznej – Reflex Silver Matt lub Piano Black. W tym pakiecie listwy boczne i nakładki na światła przeciwmgielne dostępne w są w dwóch wariantach kolorystycznych, pokrywających się z narzuconymi kolorami nadwozia. Pozostałe elementy ozdobne to tak jak w przypadku Outdoor Edition – element dekoracyjny przedniego i tylnego zderzaka w kolorze Silver Matt oraz dekoracyjna nakładka zderzaka lakierowana w Piano black.