Latająca taksówka, czy pakowny Seat Alhambra?

Nowości

Wiele pomysłów, o których niegdyś pisano w książkach science fiction, już dawno zostało wdrożonych do naszej codzienności. Tempo rozwoju przyspiesza wykładniczo i dziś często nawet nie zdajemy sobie sprawy, z tego, jak niesamowite projekty są już przygotowywane w warsztatach i laboratoriach.

Nadchodzące zmiany w sposobach lokomocji i Seat Alhambra

Przestrzenią jak dotychczas mało wykorzystaną, na którą łakomym okiem spoglądają już producenci i inżynierowie przemysłu motoryzacyjnego, jest powietrze. Obszar ponad miastami może posłużyć w przyszłości, na przykład latającym taksówkom. Być może, nie będzie to nawet daleka przyszłość, ponieważ już dziś wiele przedsiębiorstw prześciga się w pomysłach w tej dziedzinie. Na całym świecie realizowane są już pierwsze tego typu projekty i przetargi. Ogromne zainteresowanie tym tematem przejawiają Chiny oraz Japonia, która ogłosiła już własny plan na rozwój tego sektora. Mimo dużego zainteresowania, z pewnością jeszcze długo, a być może nigdy, nie zrezygnujemy całkowicie z transportu naziemnego. Chcąc szybko i bezpiecznie przemieścić się z miejsca na miejsce, najlepiej wybrać nowoczesny, komfortowy samochód, taki jak Seat Alhambra. Dzięki autu takiemu jak to, bezpiecznie i spokojnie przewieziemy całą rodzinę na wakację, wraz z niezbędnymi akcesoriami sportowymi.

Nowy Seat Alhambra- pojemny minivan

Nie ma obecnie na rynku auta, które lepiej nadawałoby się na długie i małe podróże wraz ze sporą rodziną niż nowy Seat Alhambra. Jeśli zdecydujemy wybrać się na wakacje w 7 osób, w samochodzie nie zabraknie także miejsca na akcesoria, takie jak narty, deski surfingowe, a nawet rowery. Wewnątrz, przy zajętych wszystkich siedzeniach i sporemu bagażowi, nie odniesiemy wrażenia tłoku, a wręcz przeciwnie, nadal będziemy cieszyć się przestronnością wnętrza.    

Seat Alhambra- łatwe pakowanie bagażnika, dzięki udogodnieniom

Do ciekawych elementów wyposażenia dodatkowego, należy otwieranie bagażnika za pomocą czujnika. Sytuacje, w których dzierżymy w rękach ciężkie i duże przedmioty, chcąc włożyć je do wnętrza, nie stanowią już problemu. Nie trzeba trudzić się, aby otworzyć bagażnik. Seat Alhambra otworzy go sam, reagując na ruch nogą.