Sport i dynamizm w każdym szczególe- Seat Ateca

Nowości

Seat to marka obecna w przemyśle motoryzacyjnym od ok. 70 lat. Niedługo po rozpoczęciu działalności stała się także częścią świata motosportu. W obrębie firmy powstał specjalny oddział zajmujący się sportowymi modelami Seata.

Sportowy charakter auta- Seat Ateca

Oddział ten brał także odpowiedzialność za udział samochodów marki Seat w wyścigach. W tym celu stworzono kilka modeli, których przeznaczeniem była jedynie jazda na torze wyścigowym. Wraz z wyśmienitymi kierowcami, Seat osiągał mnóstwo sukcesów. Podobnie działo się w dziedzinie zmagań samochodów turystycznych. Wiele modeli startujących w wyścigach opartych było na tych, które kierowane były do regularnej sprzedaży. Tak jak, na przykład Seat Leon, lub Ibiza. Dzięki temu auta marki Seat od dawnakojarzyły się ze sportem. Ich wygląd- kształt karoserii i lamp- cały czas przypomina o sportowym duchu tych samochodów, nawet w przypadku. SUV-ów, takich jak Seat Ateca.

Projekt wizualny- Seat Atcea

Sylwetka tego modelu emanuje charakterem i dynamizmem. Wysokie podwozie i wyraziste linie nadwozia sprawiają, że auto wygląda na bardzo mocne i lekko sportowe. Seat Ateca dostępny jest w 10- ciu wersjach kolorystycznych. Są to: biel, ciemny niebieski, niebieski, szary, srebrny, brązowy oraz czerwony. Do wyboru mamy także wiele rodzajów felg, od sportowych, wyglądających dynamicznie i solidnie, po delikatne i eleganckie. Aluminiowe felgi występują w wersjach od 16 do 19 cali. Seat Ateca został wyposażony także w szereg sportowych dodatków i detali, które oddziałują energetyzująco na sposób, w jaki się prezentuje. W środku, Seat Ateca to przestronność i wygoda oraz wysokiej jakości tapicerka.

Seat Ateca- moc i bezpieczeństwo

Model Ateca posiada napęd na 4 koła, który daje większą kontrolę nad autem oraz moc. W połączeniu z silnikiem EcoTSI stanowią połączenie idealne, dla wszystkich lubiących dynamiczną jazdę. Inteligentne udogodnienia znacznie ułatwiają jazdę w każdych okolicznościach. Niezależnie od nawierzchni i warunków pogodowych, pomogą kierowcy zachować płynność i bezpieczeństwo podczas jazdy i wykonywanych manewrów.