Nowości na rynku- autoryzowany dealer Seata

Nowości

Rosnące problemy z natłokiem samochodów w miastach można próbować rozwiązywać różnorako. Minimalistyczne samochody dwuosobowe, to jedna z propozycji oszczędzania przestrzeni, zmniejszania korków ulicznych oraz kłopotów z miejscami do parkowania.

Autoryzowany salon-  Seat Minimo nową propozycją dla miast

Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości czeka nas wiele zmian w świecie motoryzacji. Rozpoczęta już rewolucja silników hybrydowych, pcha nas coraz bardziej w stronę wykorzystywania napędów elektrycznych. Poza spalaniem mniejszej ilości ropy, na znaczeniu zyskuje także zajmowana przestrzeń. Podczas, gdy Chiny produkują coraz większe auta dla podkreślenia statusu posiadacza, świat zachodni zmierza w przeciwnym kierunku. Małe samochody, takie jak przedstawiony niedawno prasie i publiczności Seat Minimo to prawdopodobnie przyszłość naszych dróg. Być może już niedługo, któryś autoryzowany salon udostępni to auto w naszym kraju.

Sprawdź autoryzowany salon- Seat Minimio może tam być, już niedługo

W dzisiejszym świecie rynek motoryzacyjny zmienia się bardzo szybko. Widoczne jest nowe odgałęzienie kierujące się w stronę ekologii i ekonomii. Możliwe, że auta przedstawiane dziś premierowo na targach, będą lada moment standardem, szczególnie w obliczu mnożących się problemów cywilizacyjnych. W przypadku nowego modelu Seata można mówić wręcz o połączeniu cech motocykla i auta osobowego. Jego powierzchnia to jedynie ok. 3,1 m2, a z przodu zamiast dwóch, umieszczony został jedynie jeden reflektor. Pojazd jest wyposażony w napęd elektryczny o zasięgu 100 km na jedno ładowanie. Oszczędność w sytuacji, gdy samochód przydaje nam się głównie do samotnego poruszania się po mieście, będzie zatem ogromna. Marka po raz kolejny udowadnia, że w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań, warto odwiedzić jej autoryzowany salon. Seat nie po raz pierwszy bowiem, stawia odważne kroki na przód.

Nowy model? Tylko autoryzowany dealer Seata

W przypadku zainteresowania nowymi modelami, najlepiej odwiedzić miejsce, gdzie pracują kompetentne osoby, będące w stanie udzielić nam wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Może być to na przykład autoryzowany dealer Seata. W takim salonie możemy skorzystać także z możliwości przeprowadzenia jazdy próbnej, czy bezpiecznego zakupu ratalnego.