Seat zadba o twój komfort

Serwisowanie

Seaty należą do najbardziej niezawodnych samochodów, jednak nawet takim zdarzają się usterki. Dlatego też autoryzowany serwis seat zapewnia każdemu gwarancję, która pozwoli cieszyć się autem i zapewni pełen komfort.

Seat to pewność i spokój

Samochody seat-a rzadko ulegają awariom. Każda, nawet najmniejsza ich część jest sprawdzana i kontrolowana, by zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego też każdy, kto kupuje nowy model seata otrzyma aż 5 lat gwarancji.

Jest to 5 lat pewności i spokoju, że wymarzony samochód nie zawiedzie nas na wąskich uliczkach miast, szerokich autostradach, czy wyboistych bezdrożach. Gwarancja zaś obejmuje szeroki zakres potencjalnych napraw

Oferta gwarancyjna

Pięcioletnia gwarancja seat – a jest bardzo atrakcyjna. Obejmuje pokrycie wydatków na ewentualne naprawy samochodu, które wynikają z wad materiału lub ich wykonania. Autoryzowany salon seat jest najlepszym miejscem, gdzie warto dokonać potencjalnych napraw.

W ciągu pierwszych dwóch lat nie ma limitu kilometrów, które by ograniczały gwarancję. Kolejne lata obejmują 150 000 kilometrów do przejechania lub do upływu pięciu lat od chwili rozpoczęcia gwarancji.

To jednak nie wszystko. Seat posiada również 3- letnią gwarancję na powłokę lakierniczą oraz 12- letnią gwarancję na perforację nadwozia.

ASO seat  i ruszasz w drogę

ASO seat to najlepsze miejsce, w którym samochód odzyska swoją moc. Zatrudnieni specjaliści znają każdą część auta i bezproblemowo usuną awarię w ramach gwarancji. Kierowca będzie miał pewność, że wszystko przebiegnie jak należy, a seat wyjedzie z autoryzowanego salonu jak nowy.

Tę pewność gwarantują szkolenia i doświadczenie fachowców, którzy są zatrudnieni w Punktach Serwisowych. Seat – y nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Z całą pewnością więc nie zawiodą, podobnie jak nie zawiedzie nas samochód.

Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i pewnie, z użyciem wyłącznie oryginalnych części. Szkoda czasu na jeżdżenie po mechanikach, którzy nie zawsze w sposób uczciwy i odpowiedni dokonają naprawy. Seat został zaprojektowany, by otworzyć nam nowe horyzonty i zawieźć tam, dokąd pragniemy, a nie po to, by stać na jakimś placu i czekać na swoją kolej.