Dlaczego warto korzystać z usług ASO?

Serwisowanie

ASO SEAT, czyli autoryzowany serwis obsługi, czyli inaczej serwis techniczny działający w ramach autoryzowanych dealerów SEATa. Są to mechanicy, którzy specjalizują się w pracy z samochodami tylko tej marki, a także mają wszystkie potrzebne do nich części dostępne na miejscu albo bezproblemowo mogą je ściągnąć.

Wyszkolenie przez samego hiszpańskiego producenta, potrafią dużo szybciej zdiagnozować oraz usunąć usterki swoich samochodów. Dlaczego warto korzystać z ich usług?

Serwisowanie auta w ASO.

Autoryzowany serwis SEAT obsługuje samochody nie tylko, gdy pojawią się większe usterki, ale to właśnie u nich można (a nawet jest wskazane) prowadzenie regularnych przeglądów swojego samochodu, tych podstawowych oraz dodatkowych. Stan samochodu jest ważny, gdy trafia on na rynek wtórny, wobec czego warto zadbać o jego stan oraz cykliczną diagnostykę, która podniesie jego wartość. Oprócz tego, kupując nowy samochód u dealerów SEATa, dostajemy na start 5-letnią gwarancję mechaniczną, z której możemy bezpłatnie korzystać z ASO SEAT. Naprawa w autoryzowanym punkcie zapewni ciągłość okresu gwarancyjnego, co nie jest pewne w przypadku zewnętrznych serwisów.

Profesjonalne narzędzia i wyposażenie.

Każdy autoryzowany punkt serwisowy dysponuje specjalistycznymi narzędziami, które są kompatybilne z konkretnymi modelami samochodów. Zakres usług, realizowanych przez autoryzowany serwis SEAT, zaczyna się od diagnostyki komputerowej czy przeglądu rejestracyjnego, przez wymianę opon i wulkanizacje, a kończąc na naprawie w wyniku stłuczek czy większych, nieokreślonych usterek. Diagnostyka, konserwacja oraz naprawa Twojego SEATa przez profesjonalistów, z narzędziami stworzonymi specjalnie do konkretnego modelu to gwarancja precyzji oraz najwyższej jakości obsługi.

A najważniejszym atutem ASO SEAT jest szanowanie czasu oraz zdania klienta. Większość z autoryzowanych serwisów przyjmuje samochody od ręki, proponując dodatkowe usługi, jak transport pojazdu do klienta, wygodne warunki do czekania na skończenie diagnostyki czy bezkonkurencyjne warunki finansowe.