Autoryzowany serwis seat gwarantuje program Seat Care

Serwis

Wszystkie samochody seat są objęte aż 5 – letnią gwarancją. A limit przebiegu wynosi do 150 tysięcy kilometrów. Ponadto właściciel seata może liczyć na 3 – letnią gwarancję na powłokę lakierniczą oraz 12 – letnią gwarancję na perforację nadwozia.

Aso seat – profesjonalny serwis z gwarancją na 5 lat

Jeśli posiadasz seata i musisz wymienić tarcze hamulcowe lub myślisz o rutynowej kontroli zgłoś się do ASO seat. Autoryzowany serwis seat gwarantuje wymianę tarczy hamulcowych. Nie wychodząc z domu, możesz zabukować z łatwością termin przeglądu samochodu lub naprawy. A wszystko to zrobisz jednym kliknięciem myszy przez Internet. Codziennie korzystasz z samochodu? Nie możesz czekać na długi okres realizacji zlecenia w tradycyjnym warsztacie? Koniecznie skorzystaj z pomocy fachowców w ASO seat.

Specjaliści niezwłocznie zaopiekują się twoim autem. Dzięki sprawnej pracy i doświadczeniu naszych mechaników, szybko ruszysz w drogę. Pomyśl o programie gwarancyjnym seat care. Dlaczego? Beneficjenci otrzymują przegląd, gwarancję i ubezpieczenie w ramach jednej, stałej i miesięcznej opłaty. Ubezpiecz samochód, jeśli żyjesz w podróży.  Autoryzowany serwis seat obsługuje swoich klientów siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Uzyskasz od nas pomoc w przypadku kradzieży samochodu, zagubienia kluczy lub wypadku.

Wymiana tarczy hamulcowych

ASO seat zajmuje się również wymianą tarczy hamulcowych. Układ hamulcowy będzie sprawnie funkcjonował między innymi dzięki nim. Tarcze hamulcowe wpływają na ogólną kondycję układu hamulcowego i zapewniają bezpieczną jazdę.

Autoryzowany serwis seat  – zaufaj nam i bądź wolny od zmartwień

Nasi profesjonaliści przeprowadzają proste naprawy w ciągu od 24-48 godzin. Nasze usługi charakteryzują się atrakcyjną i konkurencją ceną na rynku. Autoryzowany serwis seat w przypadku niedogodności, awarii lub przebicia opony czy problemów z akumulatorem  pomoże Ci rozwiązać problem przez 24 godziny na dobę, każdego dnia przez cały rok.