Seat Tarraco- nowoczesny napęd hybrydowy

Silniki

Samochody hybrydowe znane były już na początku poprzedniego stulecia, jednak wtedy wyparły je całkowicie auta zasilane benzyną. Wróciły na rynek motoryzacyjny prawie po stu latach, traktowane na początku głównie jako ciekawostka i propozycja do rozważenia.

Hybrydowy Seat Tarraco

Po roku 2000 zainteresowanie samochodami hybrydowymi zaczęło znacznie wzrastać. Do głównych przyczyn należą zapewne względy ekologiczne oraz rosnące ceny ropy. Zasilanie hybrydowe oznacza w praktyce dużo mniejszą emisję spalin niż w przypadku aut posiadających jedynie jeden spalinowy silnik. Przeważnie tzw. hybrydy, poza standardowym silnikiem, są wyposażone w jeden do kilku dodatkowych jednostek elektrycznych. W tym przypadku, najnowszy Seat Tarraco posiada 1,4-litrowy motor TSI o mocy 150 KM oraz 116- konny napęd elektryczny. Łączna moc systemu to imponujące 245 KM. Seat Tarraco FR PHEVjest prawdziwą gratką dla fanów sportowych wrażeń. Przyśpieszenie do 100 km/h osiąga w jedynie 7,4 sekundy. 

Seat Tarraco FR PHEV- dla kogo?

Model Tarraco to największe auto z oferowanych obecnie przez markę Seat modeli. Sporą popularność zawdzięcza właśnie swojej przestronności i doskonałemu komfortowi jazdy. Seat Tarraco to samochód, który z pewnością będzie odpowiadał potrzebom dużej rodziny, ale nie tylko. W nowej wersji, model ten okaże się atrakcyjny także dla osób lubiących samochody o sportowym wyraźnym, charakterze. Właśnie taki będzie nowy Seat Tarraco z seriiFR- o zmienionych nieco kształtach elementów nadwozia i nadzwyczajnym przyspieszeniu.

Nowy Seat Tarraco- wyrazisty styl wewnątrz i na zewnątrz auta

Oglądając najnowszą propozycję modeli Tarraco dostrzeżemy duże, 19- 20 calowe felgi o bardzo sportowym i nowoczesnym wzorze. Podobnych cech nabrały tu też zderzaki, a także wiele elementów wnętrza. Dzięki aluminiowym detalom wyposażenia kierowcy i głębokim siedzeniom, Seat Tarraco od pierwszej chwili, stwarza wrażenie auta zaprojektowanego dla osób lubiących dynamiczną jazdę.