Seat Leon vs Seat Leon Sportstourer ST

Modele Seata

Porównując samochody, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Być może zainteresuje Cię porównanie nowego Seata Leona z Seatem Leon Sportstourer ST. Opisaliśmy ich jedne z najistotniejszych cech. Dzięki temu możesz ocenić, w czym są podobne i jak się różnią.

Seat Leon Sportstourer ST

To kompaktowy SUV z miejscem dla całej, nowoczesnej rodziny. Jest najbardziej praktycznym modelem w rosnącej ofercie Leon. To zdobiony nagrodami i szybko sprzedający się model. Dziś jest podstawą hiszpańskiej marki. Choć nie oferuje ona ogromnej liczby modeli to pojawia się ich coraz więcej.

Sportstourer ST ma kultowy, elegancki design i idealna proporcje. Komfort i przestronność są tutaj również kluczowe. Ponadto model ten zapewnia oszczędność paliwa, niską emisję CO2 i jedną z najlepszych wydajności.

Seat Leon

Nie masz ochoty na SUV-a? Chcesz przełamać dzisiejszy trend dużych samochodów? Seat ma na to odpowiedź. Wybierz kultowego Seata Leon. Jest on pięknie zaprojektowany. Dla wielu wydaje się on najciekawszym jak dotąd, wariantem Leon.

Dobrze się nim jeździ, co zwiększa jego atrakcyjność. Co więcej, zawieszenie jest lepsze niż kiedykolwiek, siedzenia są wygodniejsze niż wcześniej, a wnętrze oferuje znacznie więcej miejsca, nawet dla pięciu dorosłych osób. W ruchu model ten jest bardzo cichy. Częściowo z pewnością dzięki izolacji akustycznej. Co skutecznie przeciwdziała hałasowi.

Który model Seata Leon wybrać?

Niektórzy lubią elegancki styl w autach, inni z kolei preferują większą przestrzeń. Dzięki Seatowi możesz mieć to wszystko. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz. W autach od tego producenta wszystko jest zrównoważone. Choć nie ulega wątpliwości, że Sportstourer ST oferuje wyjątkowo przestronny bagażnik, który zapewnia dodatkową przestrzeń. Zatem jeśli potrzebujesz samochodu rodzinnego, model ten z pewnością okaże się bardziej praktyczny.

Ponadto każda chwila spędzona w podróży powinna być przyjemnością. A to zapewnia odpowiednia technologia, która jest obecna w obydwóch modelach. Jak widzisz, wybór pomiędzy tymi dwoma modelami nie jest prosty — każdy z nich ma wiele do zaoferowania.