Małe i wygodne miejskie auta – co ma do zaoferowania Seat?

Modele Seata

Kierowcy na co dzień poruszający się po mieście regularnie cenią to, by samochód był nie tylko wygodny, ale też by można było nim wszędzie dotrzeć. Dlatego między innymi coraz więcej osób decyduje się na zakup małych i wygodnych miejskich aut. Oferta małych samochodów marki Seat jest bardzo duża.

Kompaktowe pojazdy o imponujących osiągach

Kompaktowe rozmiary niektórych modeli z oferty Seata to na szczęście jedyne co pozostaje w tych samochodach małe. Osiągi mają one bowiem imponujące. Design, technologie i funkcje bezpieczeństwa pozostają na wysokim poziomie. Małe samochody pozwalają kierowcom na komfort jazdy w mieście, gwarantując elastyczność zwłaszcza na najbardziej ruchliwych ulicach. Możliwość zaparkowania nawet na najbardziej ciasnym miejscu parkingowym jest kusząca. Można też oczekiwać mniejszego zużycia paliwa aniżeli w przypadku większych pojazdów.

Seat Ibiza – mały samochód z dużym potencjałem

Takim samochodem w rodzinie Seata jest na pewno model Seat Ibiza i dlatego jest tak popularny. Piąta generacja Ibizy to mały samochód, jednak mający spory potencjał z uwagi na zastosowane w nim najnowsze technologie. Jest to auto komfortowe, bezpieczne i przyjemne w prowadzeniu. Zastosowano w nim wiele inteligentnych rozwiązań, takich jak na przykład systemy multimedialne z opcją Bluetooth albo biksenonowe reflektory kierunkowe AFS. Uwagę zwracają precyzyjna, dynamiczna linia karoserii i opływowy wygląd.

Nowy Seat Ibiza – przestrzeń i komfort

Nowy Seat Ibiza to zwłaszcza przestrzeń i komfort. Wydajne silniki wpływają na doskonałe parametry jazdy. Ponadto, uniwersalny charakter tego modelu sprawia, że faktycznie bardzo często jest on wybierany do jazdy po mieście. Nie bez powodu Ibiza uzyskała tak wiele wyróżnień. Wystarczy wspomnieć o nagrodzie Samochód Roku 2018 w kategorii Najlepszy Mały Samochód, czy też o wyróżnieniu RedDot Design 2017. Dostępnych jest sześć wersji tego samochodu miejskiego. Każdy więc może wybrać model dla swoich potrzeb: SE, SE Technology, FR, FR Sport, Xcellence lub Xcellence Lux.