Najsłynniejsze modele Seata

Modele Seata

Hiszpański lider motoryzacyjny, czyli marka Seat od lat dostarcza najbardziej wymagającym kierowcom pojazdy, które spełniają ich oczekiwania względem stylu i sportowego charakteru. Zastosowane w poszczególnych modelach innowacyjne rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Poniżej opis modeli cieszących się dużym zainteresowaniem wśród kierowców, i to już od wielu lat.

Seat Ibiza – dynamiczny samochód miejski

Seat Ibiza nie bez powodu opisywany jest jako dynamiczny samochód miejski. Jego najważniejsze cechy to: ekonomiczność, elegancja, bogate wyposażenie, wygoda. Dlatego od chwili produkcji, czyli od 1984 roku cieszy się tak dużą sympatią kierowców. Najnowszy model Ibizy otrzymał aż 5 gwiazdek w testach zderzeniowych.

Seat Leon – propozycja dla młodych kierowców

Seat to samochód miejski i bardzo ekonomiczny. Dlatego poleca się go zwłaszcza młodym kierowcom. Jest to auto doceniane za lekkość jazdy i równocześnie jej dynamiczność. Nie można też zapominać o jego osiągach. Model ten wpisuje się perfekcyjnie w nowoczesny nurt motoryzacyjny. Niska emisja spalin, design sportowy, zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Ten model faktycznie przekonuje młodych ludzi, którzy mają duże wymagania.

Seat Arona – na miarę XXI wieku

Seat Arona, czyli miejski crossover stworzony dla tych kierowców, którzy chcą się czuć pewnie na drodze. Jest on przystosowany do miejskiego ruchu, i co ważne – dobrze sprawdza się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na dłuższych trasach. Co go wyróżnia? Mocny silnik, duży bagażnik, komfortowe wnętrza, doskonałe systemy audio i technologie. Samochód ten został w 2018 roku wyróżniony z uwagi na swój design w prestiżowym konkursie ArRed Dot Design 2018.

Seat Mii – najmłodszy i równie popularny

Najmłodszym, ale równie popularny jest Seat Mii. Jest to czteroosobowy samochód, który może występować jako 3 – lub 5 drzwiowy hatchback. Kierowcy mogą wybierać albo modele z 5 – biegową skrzynią biegów manualną albo półautomatyczną. To samochód, który ma doskonałe wyposażenie.