SEAT Leon – czerp przyjemność ze sportowej jazdy

Kupno samochodu

Lubisz jeździć sportowymi samochodami? Nowy SEAT Leon to samochód idealny dla ciebie. Dlaczego?  

Co uprzyjemnia sportową jazdę w samochodach marki SEAT? Czym na tle innych wyróżnia się nowy SEAT Leon? 

Nowy SEAT Leon – lider wśród aut ze sportowym zacięciem

Sportowa jazda sprawia ci przyjemność? Twoje doznania mogą być jeszcze głębsze, gdy wsiądziesz za kółko nowego SEAT-a Leona. Co zwiększa przyjemność ze sportowej jazdy? Wyjaśniamy!

Co uprzyjemnia sportową jazdę?

Jak wie to doskonale każdy wielbiciel sportowej jazdy, jednym z najważniejszych czynników wpływających na komfort prowadzenia samochodu, a ważny również dla pasażera jest zawieszenie. Nowy SEAT Leon Cupra – fabrycznie podrasowany hatchback – gwarantuje w tej dziedzinie pełen komfort – wyposażony jest w optymalnie wyregulowaną konstrukcję zawieszenia. Zawieszenie jest w nim odpowiednio zestrojone – nie za miękkie – nie musisz się obawiać efektu „unoszenia się nad ziemią”, który może powodować chorobę lokomocyjną. Zawieszenie nie jest też zbyt twarde – nie musisz martwić się, że będziesz odczuwać każdą nierówność na drodze. 

Nowy SEAT Leon – przyjemność i bezpieczeństwo w jednym

SEAT Leon, w szczególności w wersji Cupra, jest wyposażony w liczne technologie, które sprawiają, że podróż jest nie tylko przyjemniejsza, ale także bezpieczniejsza. Trzeba tutaj wymienić systemy kontroli odstępu od poprzedzającego pojazdu oraz funkcję ochrony pieszych, aktywny tempomat, pakiety wspomagania jazdy, czujniki parkowania, kamerę cofania, kolorową nawigację czy schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału. Od przybytku głowa nie boli! 

Niezawodny silnik to podstawa

Silnik to bez wątpienia najważniejszy element każdego samochodu. Im bardziej trwała i niezawodna jest jednostka napędowa, tym lepiej. Nowy SEAT Leon jest liderem jeżeli chodzi o trwałe i solidne silniki. Poszczególne wersje wyposażone są w szeroką gamą niezawodnych jednostek napędowych, zarówno benzynowych, jak i diesli, skonfigurowanych z automatycznymi i manualnymi skrzyniami biegów. Z pewnością warto zwrócić uwagę na motor 2.0 TSI 310 KM 228 kW zamontowany w wersji Cupra, charakteryzujący się niesamowitymi osiągami. SEAT Leon życzy szerokiej drogi i ekscytującej podróży!