SEAT Leon CUPRA w salonie SEATa

Autoryzowany dealer Seat Leon

Autoryzowany dealer SEATA sprzedaje właśnie najnowszego SEATa Leon CUPRA. Czy warto kupić to auto? Bez wątpienia tak, ponieważ 60% części SEATa Leon CUPRA zostało zaczerpniętych z wyścigowego modelu SEAT Leon Cup Racer. To gwarancja emocji każdego dnia!

CUPRA dostępna w autoryzowanym salonie SEAT

SEAT Leon CUPRA to niecodzienne połączenie sportowego ducha i elegancji. Posiada silnik o mocy do 300 KM i momencie obrotowym 400 Nm, dzięki czemu do prędkości 100 km/h rozpędza się w 4,9 sekundy. Posiada również 19-calowe aluminiowe felgi, chromowane pedały, elektrycznie otwierany dach panoramiczny oraz kubełkowe fotele.

Autoryzowany salon SEAT sprzedaje go w siedmiu nowoczesnych kolorach lakieru. Imponujący bagażnik to 1470 litrów przestrzeni, dzięki której nie trzeba będzie z niczego rezygnować przed podróżą. W aucie SEAT Leon CUPRA znajdziesz również kamerę cofania, z której obraz będziesz widział na 8-calowym ekranie.

Technologia w aucie SEAT Leon CUPRA

SEAT Leon CUPRA to nowoczesne technologicznie auto. Posiada bezprzewodowe ładowanie indukcyjne oraz wirtualny kokpit, dzięki któremu wszystkie informacje dotyczące jazdy pojawią się na cyfrowym ekranie. Do dyspozycji kierowcy jest również technologia Full Link, która połączy Twojego smartfona z autem.

CUPRA – bezpieczeństwo przede wszystkim

CUPRA to synonim bezpieczeństwa jazdy. Wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa wyświetlane są w aucie SEAT Leon CUPRA na cyfrowym ekranie. System Front Assist z ochroną pieszych ostrzega przed ewentualnymi przeszkodami na drodze, a w awaryjnej sytuacji uruchamia hamulce. Asystent świateł drogowych samodzielnie zmienia światła z drogowych na światła mijania.

Z kolei system rozpoznawania znaków drogowych przekazuje informacje o ograniczeniach prędkości oraz przeszkodach, zanim pojazd się do nich zbliży. Natomiast asystent jazdy w korku powoduje, że SEAT Leon CUPRA sam kontroluje odległość od innych aut stojących w korku, samodzielnie regulując przyspieszenie i hamowanie.