Seat Ibiza – niezwykle zwinne, wygodne i sprawne auto miejskie

Bezpieczeństwo Hybryda Silniki

Marka Seat proponuje mieszkańcom dużych i małych miast auto, które niezmiernie sprawnie radzi sobie na zatłoczonych ulicach i jest oszczędne w eksploatacji. Seat Ibiza to auto, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. Samochód przyciąga wzrok doskonałą, wyrazistą linią nadwozia, wykonaną z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Produkowany jest w pięciu wersjach, które można dodatkowo konfigurować i dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Do wyboru klienta pozostawiono również paletę dziewięciu ekskluzywnych kolorów lakieru nadwozia. Wyposażenie w pełne światła LED sprawia, że jazda Seatem Ibiza jest przyjemna w każdych warunkach dnia i nocy. Z Seatem Ibiza miasto należy do Ciebie, bo zaprojektowane zostało z myślą o lepszej przyszłości.

Wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki

Design na miarę XXI wieku, wyposażenie w najnowsze technologie współczesnej elektroniki oraz silniki o dużej mocy a zarazem oszczędnym zużyciu paliwa i niskim poziomie emisji zanieczyszczeń to właśnie Seat Ibiza, samochód, z którym każda miejska droga sprzyja bezstresowemu podróżowaniu. Czerwono-białe ambientowe oświetlenie wnętrza o regulowanym natężeniu, to połączenie Zen i technologii pozwalające odnaleźć idealną równowagę.

Dobrze wyprofilowane fotele z ekskluzywną tapicerką zachęcają do podróży. Do dyspozycji kierowcy pozostaje 8-calowy ekran dotykowy, który dostarcza wszystkich potrzebnych w drodze informacji, wspomaga jego działania, ostrzega przed niebezpieczeństwem oraz ułatwia precyzyjne dotarcie do celu. Wszystko po to by pomóc kierowcy w poruszaniu się w gąszczu miejskich dróg. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu i wzmocnieniu sygnału GPS, które oferuje Seat Ibiza Twój telefon zawsze będzie gotowy do pracy. Nad bezpieczeństwem jazdy czuwają elektroniczni asystenci i czujniki ułatwiające parkowanie na zatłoczonych parkingach.

Silniki Seata Ibiza – moc, oszczędność i ekologia w jednym

Marka Seat wyposażyła model Ibiza w kompaktowe, zaawansowane technologicznie silniki TSI zasilane benzyną, wysokoprężne silniki diesla TDI z bezpośrednim wtryskiem i turbodoładowaniem oraz hybrydowe silniki TGI, które łączą spalanie benzyny ze sprężonym gazem ziemnym CNG. Montowane w Seacie Ibiza jednostki napędowe charakteryzują się dużą mocą, która pozwala na płynną jazdę i szybkie reakcje samochodu na sytuacje panujące na drodze, co zwiększa znacząco bezpieczeństwo jazdy. Zastosowane w silnikach innowacje technologiczne sprawiły, że auto jest niezwykle oszczędne w spalaniu paliwa. Seat Ibiza wyróżnia się również niską emisją zanieczyszczeń co doskonale wpisuje się w program ekologicznej ochrony przy jeździe po miejskich ulicach.

Jeśli szukasz samochodu, które usprawni Twoje życie i poruszanie się w miejskim tłoku wybierz się do najbliższego salonu Seata. Pomożemy Ci w konfiguracji auta Twoich marzeń.