Podatki

SEAT Ateca – śmiały indywidualista

Nowy Seat Światła LED

SEAT Ateca urzeka swoją dynamiką i śmiałością. Przyjrzyjmy się, w jakich wersjach wyposażenia można zakupić auto takie jak nowy SEAT Ateca.

SEAT Ateca Reference

SEAT Ateca w wersji Reference posiada klimatyzację manualną Climatic, system rozpoznawania zmęczenia oraz elektrycznie sterowane szyby boczne z przodu i z tyłu. Fotel kierowcy ma możliwość regulacji wysokości. Nowy SEAT Ateca posiada też Media System Plus z 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym, czterema głośnikami i Bluetooth oraz system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania.

SEAT Ateca Style

Nowy SEAT Ateca w wersji Style posiada pełne przednie światła LED, tempomat, czujniki parkowania z tyłu z optycznym systemem parkowania, 17-calowe felgi aluminiowe oraz automatyczną klimatyzację dwustrefowa Climatronic. Dysponuje również systemem Media System Plus z 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym, sześcioma głośnikami i Bluetooth oraz systemem kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania.

Nowy SEAT Ateca Full LED

Aby wyróżnić się na drodze, warto zainwestować w auto SEAT Ateca w wersji Full LED. Dysponuje on między innymi asystentem świateł drogowych i asystentem pasa ruchu, systemem bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY i automatyczną klimatyzacją dwustrefową Climatronic. Posiada Navi System z 8-calowym ekranem dotykowym, sześcioma głośnikami, Bletooth, Full Link oraz schowkiem z funkcją ładowania bezprzewodowego.

Nowy SEAT Ateca Full LED to pełne oświetlenie Full LED, alarm wolumetryczny, wielofunkcyjna kierownica ze sterowaniem radiem i telefonem, a także asystent parkowania z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu z kamerą cofania, elektryczna regulacja fotela kierowcy, pakiet diodowego oświetlenia wnętrza oraz sportowe przednie fotele z Alcantary w kolorze brązowym.

SEAT Ateca FR

Jeśli masz sportową duszę, to odnajdziesz się w wersji wyposażenia FR. Oparta jest na wersji Full LED, ale może dodatkowo posiadać spojler FR w kolorze nadwozia i czarne spojlery boczne z tyłu. Posiada sportowe fotele z tapicerką Dinamic® w kolorze czarnym i przyciemniane szyby.