SEAT Arona – miejski crossover

Nowy Seat Światła LED

Nowy SEAT Arona nie uznaje żadnych kompromisów. Posiada pojemny bagażnik, który gotów jest na podjęcie trudnych wyzwań. SEAT Arona dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia. To samochód nagrodzony Red Dot Design 2018 za najlepszy design.

SEAT Arona z wyposażeniem Reference

Wersja Reference to m. in. elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, Media System Colour z 6,5-calowym ekranem dotykowym, czterema głośnikami i Bluetooth i klimatyzacja manualna Climatic. SEAT Arona w wersji Reference może posiadać relingi dachowe w kolorze czarnym, system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania, elektrycznie regulowane lusterka boczne.

SEAT Arona w wersji Style

Nowy SEAT Arona w wersji Style posiada światła do jazdy dziennej LED, 16-calowe felgi aluminiowe, tempomat i system wykrywania zmęczenia, wielofunkcyjną kierownicę obszytą skórą. W skład wyposażenia mogą wchodzić również: Media System Colour z 6,5-calowym ekranem dotykowym, sześcioma głośnikami i Bluetooth, klimatyzacja manualna Climatic oraz elektrycznie regulowane lusterka boczne.

SEAT Arona Full LED

SEAT Arona Full LED, dzięki któremu wyróżnisz się na drodze, może posiadać 17-calowe felgi aluminiowe, przyciemniane tylne szyby, pakiet Full LED, system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania, elektrycznie regulowane lusterka boczne, pełne przednie i tylne światła LED, klimatyzację manualną Climatic oraz Media System Colour z 6,5-calowym ekranem dotykowym, sześcioma głośnikami i Bluetooth.

Nowy SEAT Arona Xcellence

Nowy SEAT Arona w wersji Xcellence to najlepszy wybór. Xcellence oferuje między innymi czujniki parkowania z tyłu, czujnik zmierzchu i deszczu, system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY, Navi System z ośmiocalowym ekranem dotykowym, sześcioma głośnikami, Bluetooth, Full Link oraz schowkiem z funkcją ładowania bezprzewodowego, automatyczną klimatyzację Climatronic z filtrem AirCare oraz elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka boczne.