SEAT Alhambra – minivan dla rodziny

Nawigacja Nowy Seat

Nowy SEAT Alhambra potrafi zachwycić. Dostępny jest na rynku w trzech wersjach wyposażenia: Style, Xcellence oraz FR-Line.

SEAT Alhambra: Style

W wersji Style, stworzonej dla trendsetterów, nowy SEAT Alhambra został wyposażony w czujniki parkowania z przodu i z tyłu z optycznym systemem parkowania OPS i kamerą cofania. Posiada także Navi System z 6.3-calowym, kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, ośmioma głośnikami i Bluetooth oraz automatyczną trzystrefową klimatyzację Climatronic z panelem sterowania przy drugim rzędzie siedzeń. Jego atuty to również aluminiowe felgi oraz tempomat.

SEAT Alhambra: Xcellence

Nowy SEAT Alhambra w wersji wyposażenia Xcellence posiada Navi System z 6.3-calowym, kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, ośmioma głośnikami i Bluetooth. Został również wyposażony w system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY oraz automatyczną trzystrefową klimatyzację Climatronic z panelem sterowania przy drugim rzędzie siedzeń. Posiada aluminiowe felgi, czujniki parkowania z przodu i z tyłu z optycznym systemem parkowania OPS i kamerą cofania, tapicerkę foteli z Alcantary w połączeniu ze skórą ekologiczną, przyjemnie podgrzewane przednie fotele oraz przyciemniane szyby.

SEAT Alhambra: FR-Line

Nowy SEAT Alhambra w wersji FR-Line to kwintesencja sportowej duszy. Posiada aktywny tempomat ACC z systemem kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania, sportowe zawieszenie, 18-calowe felgi aluminiowe. FR-Line to również automatyczna trzystrefowa klimatyzacja Climatronic z panelem sterowania przy drugim rzędzie siedzeń, Navi System z 6.3-calowym, kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, ośmioma głośnikami i Bluetooth oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu z optycznym systemem parkowania OPS i kamerą cofania. SEAT Alhambra w wersji FR-Line posiada także przyciemniane szyby, tapicerkę foteli z Alcantary w połączeniu ze skórą ekologiczną, podgrzewane przednie fotele, a także system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY.