Seat Alhambra – duży samochód dla dużej rodziny

Samochody

Polacy chętnie sięgają po auta typu van, które sprawdzą się jako środek transportu dla dużej rodziny. Większe rozmiary i masa to także przyjemność z pokonywania tras. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku jest nowy Seat Alhambra skierowany do szerokiej gamy odbiorców. Co charakteryzuje Seat Alhambra i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Seat Alhambra – minivan dla całej rodziny

Seat Alhambra nawiązuje do klasyki pojazdów tej marki. Projektanci auta skupili się na solidnym wykonaniu całości. Nowy Seat Alhambra wyróżnia się na tle niewielkiej konkurencji minivanów na naszym rynku. Konkurencyjna jest zarówno cena, jak i wykonanie. Auto musi sprostać codziennym wyzwaniom – regularnej jeździe po mieście i wypadom za miasto z dużym obciążeniem. Samochód został zaprojektowany z myślą o dzieciach i ich wygodzie. Z rozwiązań z pewnością mogą skorzystać również starsi pasażerowie. Kierowcy szczególnie cenią sobie:

  • bezpieczeństwo podróżujących,
  • niski stopień zużycia paliwa,
  • mocny silnik,
  • dużą przestrzeń bagażową,
  • komfort jazdy,
  • sportowy design.

Nowy seat alhambra – zalety

Seat Alhambra ma prawie 5 metrów długości. Choć został stworzony z myślą o dużych rodzinach, cieszy się zainteresowaniem samotnych użytkowników pojazdów. Jest łatwy w prowadzeniu, stabilnie trzyma się drogi i pozwala na dynamiczną jazdę czy wyprzedzanie. Wariant z automatyczną skrzynią biegów jest chwalony za niskie zużycie paliwa. Dodatkowo podkreśla się poziom bezpieczeństwa w samochodzie.

Nowy Seat Alhambra – zagospodaruj przestrzeń jak chcesz!

SEAT Alhambra może pomieścić do siedmiu pasażerów. Dedykowana przestrzeń bagażowa w tym wariancie to 267 l. Jeśli jednak możemy ograniczyć podróż do pięciu osób, bagażnik rozrasta się do imponujących 855 l. Sprawia to, że układ foteli jest komfortowy i z łatwością pomieścimy maluchy wymagające montażu fotelika lub podkładek na czas jazdy. Nowy Seat Alhambra posiada możliwość doposażenia wnętrza o dodatkowe akcesoria. To przestronny minivan uzupełniony o najnowsze zdobycze technologiczne przeznaczone dla samochodów rodzinnych (elektrycznie otwierany bagażnik, fotel z funkcją masażu). Oferuje również szereg zabezpieczeń zapewniający komfort całej rodzinie.

Nowy Seat Alhambra – stylistyka

Nowy Seat Alhambra to wyróżniająca się linia i design. Stylistyką nawiązuje do najlepszych modeli niemieckich producentów. To oczywiście bezpośrednie nawiązanie do rodziny Volkswagena, do której należy Seat. Z przodu pojazdu dominującą rolę odgrywają wyraźne i proste załamania linii nadwozia. SEAT Alhambra jest ewidentnie skierowany dla osób ceniących sobie komfort wnętrza, z zachowaniem nowoczesności i jakości wykonania. Przestrzeń bagażowa jest naprawdę duża. Dla komfortu zastosowano przesuwane drzwi boczne, które sprawdzają się na tłocznych ulicach i parkingach miejskich. Wariant Style został dodatkowo wyposażony w elektryczne sterowanie drzwi tylnych.