Jakie elementy wyposażenia zwiększają komfort jazdy?

porady Samochody Wyposażenie aut

Nowy SEAT Tarraco jest stylowy i praktyczny. Sprawdzi się doskonale w każdych warunkach. To pierwszy SUV SEATA z siedmioma miejscami siedzącymi.

Seat Tarraco: wygodny i bezpieczny SUV

Nawet standardowa wersja wyróżnia się wysoką jakością. Obejmuje lakier metaliczny, reflektory LED i tylne światła, a także nowoczesny, ośmiocalowy ekran dotykowy. Seat Tarraco gwarantuje też łatwo składany system tylnych siedzeń i czujniki parkowania. Zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę.

Wersja Xcellence ma 19-calowe aluminiowe felgi, podświetlane progi, sportowe siedzenia Alcantara. Ten model seata wyposażony jest również w asystenta parkowania, bezprzewodową ładowarkę do telefonu, adaptacyjny tempomat, bezkluczykowy dostęp do auta oraz kamerę wsteczną.

Seat Alhambra: dobry samochód rodzinny

Jest stabilny, bezpieczny i budzi zaufanie podczas jazdy. Co równie ważne, nie powoduje dyskomfortu podczas pokonywania zakrętów. Do wyboru jest duży wybór silników benzynowych i wysokoprężnych, z których wszystkie mają przynajmniej 150 KM.

Funkcje bezpieczeństwa obejmują siedem poduszek powietrznych, kontrolę stabilności, ABS, monitor ciśnienia w oponach.

Każdy model seat Alhambra oferuje felgi aluminiowe, lakier metaliczny, kolorowy ekran dotykowy i klimatyzację. Wybierając lepszą wersję, zyskujesz chromowane wykończenia wokół okien, przyciemnione tylne okna i chromowane relingi dachowe, a także radio DAB i system nawigacji satelitarnej.

Nowoczesny hatchback Seat Ibiza

Nowoczesny Seat Ibiza oferuje lakier metaliczny, autonomiczne hamowanie awaryjne, łączność Bluetooth, automatyczne reflektory. Obejmuje również klimatyzację i 6,5-calowy ekran dotykowy. Środek deski rozdzielczej, podobnie jak w większości nowoczesnych samochodów, jest zdominowany przez ekran dotykowy systemu informacyjno-rozrykowego. Nad nim znajdują się otwory wentylacyjne, a poniżej elementy sterujące ogrzewaniem i wentylacją.

Wersja SEAT IBIZA Xcellence skupia się bardziej na luksusie niż na sportowym designie. Ma dodatkowe chromowne detale, bezkluczykowy dostęp, dwustrefową klimatyzację i kamerę cofania.