Bezpieczne samochody marki Seat

Bezpieczeństwo Samochody

Hiszpańska marka Seat stawia na bezpieczeństwo swoich samochodów. Auta tej marki posiadają nie tylko najnowocześniejsze systemy, ale też posiadają zwiększoną liczbę poduszek powietrznych w stosunku do innych.

Seat Leon

Seat Leon to bezpieczny samochód rodzinny, idealnie nadający się do miasta, jak i na wycieczkę poza nie. Dzięki wbudowanym systemom bezpieczeństwa, jazda nim jest stanowczo bardziej komfortowa, niż w innych. To jednak nie wszystko, co posiada nowy Seat Leon. Został on wyposażony w aż 7 poduszek powietrznych: 2 przednie, 2 boczne, 2 kurtyny powietrzne oraz poduszkę na kolana kierowcy. W razie ewentualnego wypadku, taki zwiększony zestaw chroni lepiej niż standardowy komplet poduszek. Szczególnie istotna jest poduszka na kolana kierowcy, która często ratuje przed zmiażdżeniem nóg w przypadku poważnego wypadku.

Seat Arona

Seat Arona to rodzinny SUV o sportowej linii, który został wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, takie jak system monitorowania martwego pola, system kontroli odstępu Front Assist, automatyczne hamowanie podczas cofania, automatyczny hamulec pokolizyjny oraz system rozpoznawania zmęczenia kierowcy. Tak samo, jak Seat Leon, również i ten model został wyposażony w dodatkową ilość poduszek powietrznych. Posiada przednie i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera oraz poduszki powietrzne kurtynowe.

Poduszki powietrzne przede wszystkim

Nowoczesne poduszki powietrzne w zwiększonej ilości mogą być kluczowym elementem, chroniącym zdrowie i życie w przypadku wypadku drogowego. Podczas zakupu samochodu, warto zwrócić uwagę, czy wybrany przez nas model, posiada ich dostateczną ilość.

W salonach Seata pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Wam w wyborze samochodu, a także innych, dodatkowych systemów bezpieczeństwa. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji i personalizacji, z pewnością uda się dobrać taki samochód, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom bezpieczeństwa. Pamiętaj, że systemy bezpieczeństwa są ważne, jednak w przypadku wypadku, kluczowe znaczenie mają właśnie poduszki.