Przezorność daje spokój

Serwis

Z pewnością znasz to powiedzenie: „przezorny zawsze ubezpieczony”. Jednak często jest tak, że teoretycznie z czegoś zdajemy sobie sprawę, ale tak naprawdę dopiero coś się musi wydarzyć, żeby sobie w pełni to uświadomić.

Autoryzowany serwis seat

Tak właśnie jest w przypadku ubezpieczenia, zwłaszcza samochodu. Autoryzowany serwis Seat oferuje swoim klientom pełen pakiet ubezpieczeń i warto rozeznać się, co wchodzi w skład tego pakietu, żeby zdawać sobie sprawę ze swojego położenia i swoich możliwości. Co trzeba, co powinno się, a co można zrobić. Przede wszystkim warto przypomnieć, chociaż nie ma chyba w Polsce kierowcy, który by o tym nie wiedział – ustawodawca nałożył na wszystkich właścicieli pojazdów obowiązek ubezpieczenia OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej). To ubezpieczenie chroni kierowcę przed ewentualnymi szkodami innych osób w wypadku spowodowanego przez kierowcę. Zatem wszelkie naprawy pojazdu uszkodzonego z twojej winy, zostaną naprawione z Twojego OC. I w drugą stronę, jeśli ktoś spowoduje wypadek i twoje auto na tym ucierpi, szkody zostaną pokryte z OC tego, który zawinił.

ASO Seat

Można się zorientować w ofertach towarzystw ubezpieczeniowych, ale najlepiej korzystać z ofert autoryzowanego serwisu. ASO Seat oferuje swoim klientom całą gamę usług, co jest ogromnym ułatwieniem i oszczędza czas. W ASO Seat dokonuje się przeglądów serwisowych, podstawowych czynności serwisowych i diagnostycznych, napraw blacharsko-lakierniczych, kontroli układów mechanicznych oraz elektrycznych. Autoryzowany serwis Seat zapewnia również oryginalne części zamienne i akcesoria do Seata, wymianę opon i to, co jest bardzo istotne – park samochodów zastępczych.

Autoryzowany serwis seat

Autoryzowany serwis seat oferuje swoim klientom pakiet ubezpieczeń „Volkswagen ubezpieczenia”, który zawiera następujące elementy: OC, AC czyli autocasco, pełna ochrona ubezpieczeniowa, uwzględniająca ryzyko kradzieży na terenie Europy, NNW czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz Assistance, czyli pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach.