Autoryzowany serwis seat – poznaj nasze usługi!

Serwis

Wszystkie samochody seat, bez wyjątku zostały objęte 5 – letnią gwarancją. A wszystko po to, abyś beztrosko mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą.  Jakie są kryteria? Limit przebiegu  do 150 tysięcy kilometrów. Właściciele seata mogą liczyć na 3 – letnią gwarancję na powłokę lakierniczą. Obejmuje ich również 12 – letnia gwarancja na perforację nadwozia.

Aso seat stanowi 5-letnią gwarancję na twój samochód!

Jeśli posiadasz seata i jesteś zobowiązany wymienić olej w silniku lub po prostu planujesz rutynową kontrolę- zgłoś się do ASO seat. Autoryzowany serwis seat wymieni olej w silniku i doradzi co jeszcze można by było usprawnić. Zarezerwuj najbliższy termin online na stronie seat. Skorzystaj z pomocy fachowców w ASO seat, ponieważ mechanicy działają tam szybko, lecz rozważnie. Specjaliści niezwłocznie zaopiekują się twoim autem. Dzięki sprawnej pracy i doświadczeniu naszych mechaników, szybko ruszysz w drogę. Program gwarancyjny seat care ma wiele do zaoferowania. Dlaczego? Jako beneficjent programu otrzymujesz przegląd, gwarancję i ubezpieczenie w ramach miesięcznej, jednej i stałej opłaty.  Autoryzowany serwis seat przyjmuje zgłoszenia przeglądu i napraw siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Autoryzowany serwis seat pomoże także w przypadku kradzieży samochodu, zagubienia kluczy i kolizji drogowej.

Wymiana oleju w silniku

ASO seat wymienia również olej w silniku. Zadaniem układu olejenia jest smarowanie współpracujących ze sobą części całego układu. Olej ma na celu usprawnić pracę poszczególnych elementów. Ponadto olej zabezpiecza zewnętrzne części silnika przed korozją i wypłukuje niewielkie nieczystości.

Autoryzowany serwis seat  – ciesz się każdą chwilą i jedź beztrosko

Grupa fachowców seata podstawowe naprawy wykonuje w ciągu od 24-48 godzin. Nasze usługi zyskały miano profesjonalnych i atrakcyjnych cenowo na rynku samochodów. Autoryzowany serwis seat jest do twojej dyspozycji w przypadku drogowych niedogodności. Jeśli przytrafi Ci się awaria lub przebicie opony czy problemy z akumulatorem,  pomożemy Ci rozwiązać problem przez 24 godziny na dobę, każdego dnia przez cały rok.