Dokumenty

Przełom roku to dobry moment na zakup nowego Seata

porady Seat Leon

Koniec roku to idealny moment na zakup nowego samochodu. Powód? W salonach samochodowych w najlepsze trwa sezon wyprzedaży. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na cenę samochodu jest data produkcji. Właśnie dlatego salony wyprzedają samochody kończącego się rocznika. Zniżki na samochody z wyprzedaży rocznikowej mogą sięgać nawet kilkanaście procent. Ale uwaga, trzeba trzymać rękę na pulsie. Liczba tego typów samochodów jest ograniczona i najciekawsze z modeli znikają już pod koniec roku.

Zniżki i pakiety

Planując zakup nowego samochodu, warto się wybrać do salonu, gdy trwają wyprzedaże. Można w tym okresie nie tylko kupić samo auto znacznie taniej, lecz także otrzymać ciekawe pakiety wyposażenia w cenie wybranego samochodu. Dotyczy to nie tylko wyposażenia montowanego w autach, lecz również atrakcyjnych warunków kredytowania czy na przykład opon zimowych. Salony Seata jak co roku przygotowały na czas wyprzedaży atrakcyjną ofertę.

 

Salon Seat – rabaty

Salony Seata proponują w tym roku atrakcyjne rabaty na swoje topowe modele. Seata Ibizę można kupić z rabatem do 6 tys. zł. Pięciodrzwiowy Seat Leon jest w ofercie z rabatem sięgającym 8 tys. zł. Tyle samo wynosi raba na Seata Ateca. Do 5 tys. zł rabatu można dostać na Seata Arona. Rabat na Seata Tarraco to nawet 12 tys. zł, a na Seata Alhambra – nawet 18,2 tys. zl.

Zapytaj zanim kupisz

Zakup nowego samochodu to decyzja, której nie można podejmować pochopnie. Warto się najpierw zastanowić, czego oczekujemy od auta i na bazie tych rozważań wybrać model spełniający nasze oczekiwania. Kiedy już określimy wymagania, warto przejrzeć, jakie modele dostępne są w wybranym przez nas przedziale cenowym. Należy pamiętać, że koszty eksploatacji w dużej mierze zależą od wielkości modelu. Wybierając kilka interesujących nas modeli aut, powinniśmy wypytać pracowników salonu o szczegóły ofert i specyfikacje wybranych aut. Salon Seata to miejsce, gdzie zostaniemy obsłużeni profesjonalnie i satysfakcjonująco.