SEAT Care – to więcej niż gwarancja

porady

Nabywając nowy samochód, każdy chce, aby przetrwał lata, a przede wszystkim – żeby nie martwić się dodatkowymi kosztami napraw czy serwisowania.

Serwis samochodowy, nawet marki SEAT, jest dla właściciela koszmarem. Dodatkowy wydatek, stres, czekanie na diagnozę stanu naszego pojazdu. Jak się przed tym zabezpieczyć?

SEAT Care – poruszaj się spokojnie.

Czym jest SEAT Care? To wszystko w jednym. 5-letnia gwarancja, która została poszerzona o dodatkowe komponenty, ułatwiające podróżowanie. To więcej niż podstawowa, 5-letnia gwarancja z ograniczeniami. Jest to komplet usług gwarancyjnych z pakietami serwisowymi. Co to znaczy?

W pierwszych 2 latach nie ma znaczenia, ile kilometrów przejechałeś samochodem, a także masz dostęp do SEAT Service Mobility w całej Europie przez 24h/7. To pomoc drogowa w każdym kraju europejskim, w przypadku awarii, wypadku, kradzieży czy jakiejkolwiek niedogodności – Assistance jest dostępny pod telefonem.

Ubezpieczenie i pakiet serwisowy SEAT.

Kolejnymi komponentami SEAT Care jest komplet ubezpieczeń oraz pakietów serwisowych SEAT. Zachowaj nowość Twojego nowego modelu samochodu, Program Gwarancyjny to ochrona za dobrą cenę, która zabezpieczy pojazd oraz Twoje zdrowie. Pakiety Serwisowe SEAT zagwarantują dopasowanie opieki serwisowej do Twoich potrzeb i użytkowania pojazdu, wygodne i bezstresowe utrzymanie pojazdu – zawsze znajdzie się dla Ciebie czas i miejsce na przegląd, a opłaty mogą być ustalane indywidualnie. Serwis dla klientów to najniższa, stała cena oraz niezawodność.

Dla kogo SEAT Care?

Każdego nabywającego nowy samochód w autoryzowanym salonie SEAT. Za gotówkę, na kredyt czy w leasingu – to nie ma znaczenia, pakiet usług gwarancyjno-serwisowych jest przeznaczony dla klientów marki, aby odczuwali najwyższy komfort z podróży i bezpieczeństwa. Program ten uwolni Cię od zmartwień i pozwoli cieszyć się każdą chwilą spędzoną w samochodzie.