seat ateca

Nowy SEAT Tarraco – SUV z napędem 4×4

Nowy Seat SUV Światła LED

Nowy SEAT Tarraco to absolutny luksus. Jest to siedmioosobowy SUV z napędem 4×4, który dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia.

SEAT Tarraco Style, czyli to, co naprawdę potrzebne

SEAT Tarraco w wersji wyposażenia Style posiada Media System Plus z ośmiocalowym, kolorowym ekranem dotykowym, CD, ośmioma głośnikami i Bluetooth, pełne przednie i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu, 17-calowe felgi aluminiowe oraz czujniki parkowania z tyłu.

Nowy SEAT Tarraco posiada również automatyczną klimatyzację trzystrefową Climatronic, wirtualny kokpit, asystenta pasa ruchu, system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania i funkcją ochrony pieszych i rowerzystów, tempomat oraz system bezkluczykowego uruchamiania samochodu KESSY GO.

SEAT Tarraco może również posiadać innowacyjną technologię łączności Full Link, która umożliwia zintegrowanie smartfona z SEATem. Jest to system multimedialny zintegrowanym z SEATem, który daje szeroki wachlarz udogodnień związanych z obsługą telefonu w czasie prowadzenia auta.

SEAT Tarraco Xcellence, czyli gotowy na wyzwania

Nowy SEAT Tarraco w wersji Xcellence może posiadać Navi System z ośmiocalowym, kolorowym ekranem dotykowym, CD, ośmioma głośnikami i Bluetooth, pełne przednie i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu, 19-calowe felgi aluminiowe oraz asystenta parkowania z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu i kamerą cofania.

W aucie SEAT Tarraco w wersji Xcellence możesz znaleźć m. in. automatyczną klimatyzację trzystrefową Climatronic, wirtualny kokpit, asystenta pasa ruchu, system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania i funkcją ochrony pieszych i rowerzystów, technologię łączności Full Link, aktywny tempomat (ACC) oraz system bezkluczykowego uruchamiania samochodu KESSY GO.
Nowy SEAT Tarraco to również system monitorowania martwego pola z funkcją ostrzegania o ruchu poprzecznym w tyłu, bezdotykowe otwieranie i zamykania drzwi bagażnika, jak również podgrzewane przednie i tylne fotele.