Dlaczego SUV- y podbiły serca mężczyzn w całej Europie?

Kupno auta

SUV-y uchodzą za samochody rodzinne. Zyskały miano samochodów bezpiecznych, komfortowych i uniwersalnych. Popyt na ten model samochodu jest zauważany od dobrych kilku miesięcy. W tym segmencie, każdy wybierze coś dla siebie. Małe, miejskie auta i duże klasy średniej przyciągają uwagę klientów z różnorodnymi oczekiwaniami. Kierowcy uwielbiają je za wszechstronność i pojemność.

Zdaniem ekspertów aż co trzeci samochód, który opuszcza salony na terenie Europy to SUV. W Europie przez bardzo długie laty dominowała sprzedaż samochodów kompaktowych. Jednak ten trend zmienił się od momentu pojawienia się SUV – ów na rynku. Dlaczego SUV-y są tak popularne? Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów dzięki możliwości podwyższonych fotelów. Więcej i lepiej widzimy na drodze, nasza koncentracja jest sfokusowana na trasę.

Na poczucie bezpieczeństwa wpływa również jego masywna budowa. Samochód komfortowo mieści kilkuosobowe rodziny, posiada pojemny bagażnik, który nie jest bez znaczenia. Jesteśmy w stanie przewieźć dużo więcej w porównaniu z samochodem kompaktowym. Mimo masywnej budowy, samochód świetnie radzi sobie w miejskiej dżungli.

Nowy seat ateca – poznaj jego wnętrze!

Seat ateca opisuje się jako auto charakterystyczne, dynamiczne i śmiałe. Zdaniem producentów to symbol prawdziwego stylu. Stylistyka i rozwiązania technologiczne spełniają oczekiwania niejednego kierowcy. Każdy element został dopracowany do perfekcji. Wszystko w trosce o twoje poczucie bezpieczeństwa i dobry gust. A skrzynia DSG sprawuje kontrolę na odległością od innych samochodów na drodze.

Nowy seat Arona – najlepszy design na wyciągnięcie ręki

Seat arona został nagrodzony za najlepszy design – Red Dot Design 2018. Stworzony dla trendsetterów. Charakteryzuje się 16 – calowymi aluminiowymi felgami. Posiada tempomat i system wykrywania zmęczenia, który pozytywnie zaskakuje kierowców. To propozycja dla pewnych siebie osób.