Nawigacja – niezbędnik w każdym aucie

Akcesoria Bezpieczeństwo porady Samochody Seat

Ruszasz w podróż i chcesz w bezpieczny oraz szybki sposób dotrzeć na miejsce, unikając kolizji oraz zakłóceń? Jesteś świeżo upieczonym kierowcą, który dopiero poznaje miasto ze strony osoby prowadzącej auto?

W każdej z tych sytuacji bardzo przydatnym gadżetem staje się nawigacja. To świetny kompan w każdej podróży – krótszej czy dłuższej – który poprowadzi nas do celu. Wiele modeli Seata posiada nowoczesną wbudowaną nawigację fabryczną, jaka gwarantuje wsparcie niezależnie od panujących warunków.

Nawigacja pomocnym asystentem w podróży

Nawigacja fabryczna jest niezwykle praktycznym dodatkiem, który sprawia, że każda podróż staje się jeszcze przyjemniejsza oraz bezpieczna. Choć kiedyś wbudowany GPS kojarzył się z luksusowymi autami, na które nie było stać nikogo, dziś staje się gadżetem na wyciągnięcie ręki. I to dosłownie. Odkryj komfort prowadzenia samochodu dzięki pomocnej nawigacji. Jest ona nie tylko asystentem podczas jazdy – informuje nas o tym, jak mamy jechać oraz, jakie trudności można napotkać na drodze. Dodatkowo zaskakuje ona zjawiskowym designem, który dodaje każdemu pojazdowi elegancji.

Modele Seata z wbudowaną nawigacją

Masz swój wymarzony model Seata i zastanawiasz się, czy ma on wbudowaną nawigację fabryczną? Przekonaj się o tym, że Seat stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom niemalże wszystkich kierowców. Z tego właśnie powodu coraz więcej aut posiada ten gadżet. Nie wierzysz? Oto auta Seata, które posiadają wbudowaną nawigację: Alhambra, Arona, Ateca, Ibiza, Leon, Toledo oraz Tarraco. Każda podróż może być naprawdę przyjemna oraz bezproblemowa.

Szybka i prosta aktualizacja map

Chcesz być zawsze na bieżąco? Nie pozwól, żeby jakiekolwiek warunki na drodze Cię zaskoczyły. Zawsze aktualizuj mapy z systemu Navi, które działają przy wbudowanej fabrycznej nawigacji. Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, przestrzegając instrukcji, które są dokładnie wyjaśnione na stronie internetowej. Docieraj do celu z Seatem i czerp radość z podróży.