Obsługa firmowej floty seat

Seat

Wybierz wygodne rozwiązanie dla swojej floty seat

 

Czym jest full service leasing? To program, który obsługuje firmową flotę. Dzięki pakietowi zyskujesz jedną stałą miesięczną ratę, nowy samochód co 2-5 lat oraz jedną fakturę miesięcznie. Jeśli zainteresowała Cię oferta seat, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej.

 

Obsługa floty seat jest wygodnym rozwiązaniem dla Ciebie!

 

Każdy fleet manager ma za zadanie efektownie zarządzać kosztami swojej floty, co bywa bardzo trudnym obowiązkiem. Jeżeli interesuje Cię redukcja kosztów do minimum i maksimum satysfakcji skorzystaj z Full Servive Leasing. Dzięki tej ofercie zyskasz jeden, wcześniej ustalony stały koszt eksploatacji floty. 

Na co mogę liczyć w Full Service Leasing seat?

 

Full Service Leasing seat w ramach współpracy oferuje wsparcie twojej floty. Po pierwsze serwis, czyli wszystkie niezbędne naprawy w sieci serwisowej koncernu Volkswagen. Po drugie – zarządzanie szkodami. W przypadku powstania szkody Full Service Leasing przejmuje wszystkie formalności podczas płatności za likwidację szkody. Otrzymujesz ubezpieczenie. W ten sposób utrzymujesz stałe koszty bez względu na zmianę cen na rynku. Pamiętaj o eksploatacji opon. Serwis zapewnia zakup, wymianę, wyważanie i przechowywanie opon. W razie potrzeby udostępniamy samochód  zastępczy. To co interesuje kierowców najbardziej, to personalizacja samochodów. Praktyczne i stylowe modele samochodów są zawsze dopasowane do oczekiwań i potrzeb klienta oraz jego floty. Ponadto stała miesięczna rata jest gwarancją redukcji kosztów i spokoju klienta. Przed podpisaniem umowy przedstawiciel Full Service Leasing na prośbę klienta oszacuje wszystkie koszty. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować swój budżet i prowadzić biznes zgodnie z założonymi wskazówkami. Na stronie internetowej seat każdy może pobrać przykładową kalkulację. W razie pytań i wątpliwości na każdego klienta czeka formularz zgłoszeniowy lub zespół profesjonalnych pracowników infolinii seat, którzy chętnie pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości.