Mały mieszczuch, czy duży crossover?

porady Seat Ibiza Seat Leon

Wielkość samochodu to sprawa potrzeb, ale również upodobań. Jednak miłośnicy zarówno małych aut miejskich, i dużych wozów, powinni zadbać o funkcjonalność. Samochód ma do spełnienia szereg zadań, ale bywa, że trzeba wybrać funkcje priorytetowe. I na tej podstawie wybrać najbardziej dla nas odpowiedni model auta. Seat ma w ofercie kultowe samochody w każdej klasie, więc i zwolennicy małych aut miejskich, i miłośnicy dużych wozów rodzinnych znajdą coś dla siebie.

Mały samochód do miejskiej dżungli

Małe auto to dobre rozwiązanie do jazdy po mieście. Nieduży kompakt jest zwrotny, więc łatwiej poruszać się nim po miejskich drogach. Dużo łatwiej jest też znaleźć miejsce na parkingu. W porównaniu z dużymi pojazdami, samochód miejski często ma silnik o małej mocy, czyli ekonomiczny, co przekłada się na koszty utrzymania. Nie oznacza to oczywiście, że duży samochód nie może być ekonomiczny. Nowy Seat Ibiza zagwarantuje podbój każdego miasta. W pięknym stylu, który podkreśla odważny i inteligentny design oraz świetne osiągi przy niskim zużyciu paliwa. Królem miejskiej dżungli z pewnością będzie też większy od Ibizy Seat Leon. Choć temu modelowi niestraszne będą też dalsze trasy. Kierowcy docenią kultowy design, ergonomiczne wykończenie najwyższej jakości, oszczędność paliwa, niższą emisję spalin i osiągi.

 

Duży samochód to komfort w trasie

Duży samochód ma dużo do zaoferowania. W dużym aucie mamy poczucie ochrony dla siebie i pasażerów i dużo bardziej komfortowe warunki w dalszych trasach. Zmieści się w nich cała rodzina i potrzebny podczas wyjazdów sprzęt. Duże auto to również prestiż ważny na przykład w kontaktach biznesowych. Wszystko to oferuje Seat Alhambra, rodzinny samochód, a jednocześnie mistrz nowoczesnego designu. To model Seata, który pozwoli się wyróżnić z tłumu niezwykłą linia nadwozia, a dzięki pojemności pomieści całą rodzinę. Seat Alhambra to gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Najwyższej jakości wykończenia i innowacyjne detale sprawią, że każda podróż będzie wspaniałą przygodą.