Program odkupu auta w salonach Seata

Salony Seata

Zakup nowego samochodu zawsze jest ekscytującym wydarzeniem, ale często budzi też dylematy. Dotychczas używane auto niełatwo sprzedać „od ręki” w dobrej cenie, a jest to często dodatkowy zastrzyk gotówki na spełnienie marzeń o nowym pojeździe. Bardzo chcemy i potrzebujemy nowego samochodu, ale nie bardzo wiemy co zrobić z posiadanym dotychczas autem., które staje się kłopotem i barierą powstrzymującą przed zakupem. Salony Seata proponują swoim klientom rozwiązanie, które niweluje problemy i daje dodatkowe korzyści przy zakupach. Do realizacji w autoryzowanych salonach Seata wprowadzono promocyjny program odkupu auta.

Na czym polega promocyjny program odkupu samochodu?

Tym, którzy zainteresowani są zakupem nowego modelu Seata w autoryzowanym salonie, marka Seat proponuje pozostawienie dotychczasowo posiadanego auta w rozliczeniu za kupowany samochód. W rozliczeniu przyjmowane są auta nie starsze niż 10 lat. Warunkiem do uczestnictwa w programie promocyjnym jest skorzystanie z finansowania w VW Banku przy zakupie nowego modelu Seata. Dotychczasowe auto kupującego zostanie sprawdzone i wycenione przez serwis salonu, a ustalona wartość będzie odliczona od dokonanego zakupu. Dzięki wykorzystaniu atutów promocyjnego programu odkupu auta w salonie Seata problem z utrzymywaniem i borykaniem się ze sprzedażą starego samochodu po prostu znika. To jednak nie wszystko.

Rabaty dla uczestników programu odkupu auta

Klienci salonów Seata, którzy korzystają z programu odkupu samochodu i wspomagają się finansowaniem nowego zakupu w salonie za pośrednictwem VW Banku otrzymują dodatkowe rabaty na zakup wybranego modelu Seata. Może on wynieść nawet do 3000 złotych przy zakupach przez osoby indywidualne. W przypadku kupowania auta na potrzeby firmy i skorzystania z umowy leasingowej w salonie Seata na minimum 12 miesięcy, właściciel lub użytkownik pojazdu otrzymuje dodatkowy rabat w wysokości nawet do 2000 złotych brutto.

Rozwiąż swoje problemy z Seatem

Jeśli zatem borykasz się z podobnymi problemami zmień dotychczasowe auto na nowy model Seata i zostaw swoje auto w rozliczeniu w najbliższym salonie Seata, które znajdziesz na stronie Seata. Autoryzowani dealerzy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.