Małe miejskie auto, ogromne możliwości

Wyposażenie aut

W Polsce segment miejskich, średniej klasy samochodów ma się wyjątkowo dobrze. Znaczna część kierowców odwiedzających salony samochodowe poszukuje zgrabnego, dynamicznego wozu, który sprawdzi się przede wszystkim podczas codziennej jazdy zakorkowanymi arteriami przecinającymi duże miasta. Mimo zmieniających się trendów i pojawiania się nowych modeli, niezmienną popularnością cieszy się SEAT Ibiza, którego śmiało nazwać można liderem w swojej klasie. Jakie czynniki wpływają na popularność Ibizy? Czy warto w nią zainwestować? Sprawdź!

Nowy SEAT Ibiza – postaw na jakość

Pierwszy SEAT Ibiza zadebiutował na rynku w roku 1983. Już jego pierwsza wersja okazała się hitem, który znalazł pokaźną rzeszę odbiorców. Od tamtego czasu SEAT Ibiza był sukcesywnie modyfikowany i rozwijany, aby dzisiaj zyskać dopracowaną, nowoczesną i zachwycającą formę.

Nowy SEAT Ibiza ma sporo do zaoferowania kierowcom. Piąta generacja kultowego wozu jest pojazdem kompletnym. Auto zyskało dynamiczną linię ze sportowym zacięciem. Ale walory estetyczne to dopiero początek. Prawdziwy potencjał SEATA Ibiza poznamy, kiedy zajrzymy do środka. Nowy SEAT Ibiza wyposażony został w szereg dodatków i usprawnień, dzięki którym jazda staje się komfortowa i bezpieczna. Co kierowcy znajdą w Ibizie? Przede wszystkim asystenta Hill Hold Control, elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy, tempomat i system wykrywania zmęczenia, Media System Colour, alarm wolumetryczny. 

SEAT Ibiza – nie czekaj z zakupem

Wydaje Ci się, że kupno nowego fabrycznie wozu musi być ogromnym wydatkiem? Niezupełnie! Prostym sposobem na zaoszczędzenie niemałej kwoty przy wymianie samochodu na pachnący nowością, wymarzony model jest skorzystanie z oferty wyprzedażowej. Właśnie teraz rozpoczynają się wielkie wyprzedaże rocznika. W efekcie bogato wyposażonego SEATA Ibizę możesz kupić z wysokim rabatem lub w atrakcyjnej cenie otrzymać bogatsze wyposażenie. Umów się na jazdę próbną do najbliższego salonu i przekonaj się na własnej skórze, jaką przyjemnością może stać się jazda samochodem, nawet po zatłoczonych, miejskich ulicach.