Sportowy design w miejskiej dżungli

Komfort Seat

Leon Sportstourer to auto kompaktowe ze sportowym zacięciem!

 

Najlepiej pasujący model seata do sportowych i miejskich oczekiwań to Leon Sportstourer. Na stronie internetowej seata łatwo i przyjemnie możesz wybrać swój model seata, który idealnie będzie spełniał twoje potrzeby. Wariant Style – stworzony dla trendsetterów charakteryzuje się skórzaną wielofunkcyjną kierownicą i manualną klimatyzacją. Samochód posiada Media System Colour, ekran dotykowy, sześć głośników i Bluetooth. Wyróżniają do 16-celowe aluminiowe felgi. Wersja Full LED została wyposażona w przednie i tylne światła LED. Posiada również  Media System Colour, ekran dotykowy, sześć głośników i Bluetooth i 16-celowe aluminiowe felgi oraz dwustrefową automatyczną klimatyzację. Seat Leon Sportstourer Xcellence został dopracowany w każdym szczególe. 17-calowe aluminiowe felgi, czujniki parkowania z tyłu, pełne przednie i tylne światła LED. To nie wszystko! Zdaniem ekspertów największe wrażenie na kierowcach robi system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY. 

Leon Sportstourer to wspaniale pasujący model seata dla całej rodziny

 

Seat Leon Sportstourer oferuje przestrzeń dla całej rodziny. Jest elegancki i wyrafinowany. Linia samochodów została dopracowana do perfekcji. Komfort jazdy jest oceniany bardzo wysoko. A przestronność sprawia, że wszyscy pasażerowie przebywają wygodnie długie trasy. Rodziny doceniły samochód na duży bagażnik, jest to ważna kwestia zwłaszcza w przypadku kilkuosobowej rodziny. Najnowocześniejsza technologia gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. System rozpoznawania zmęczenia i asystent jazdy spełniają swoje zadanie podczas trudnych tras. To ochrona dla całej rodziny!

 

Wydajność samochodu

 

Decydując się na zakup seata Leon Sportstourer masz pewność, że oszczędzisz paliwo. Tym samym zredukujesz swoje wydatki do minimum. Pamiętaj, że oszczędność paliwa jest równa mniejszej emisji gazów i spalin do atmosfery. Mniej smogu w powietrzu oznacza dbałość o nasze naturalne środowisko.