Nawigacja — rozwiązania dostępne w Seacie

Wyposażenie aut

Odkryj kluczowe elementy rozwiązań nawigacyjnych dla Twojego Seata. Przeprowadzą Cię one przez niesamowite drogi. Zastanawiasz się, co one obejmują? Dobrze trafiłeś!

System GPS w Seat

System nawigacji Seat składa się z następujących, głównych elementów:

  • anteny GPS,
  • komputera nawigacyjnego,
  • wyświetlacza.

Dawno minęły czasy, gdy przed wyjazdem studiowaliśmy klasyczną mapę. Wykorzystując antenę do globalnego systemu pozycjonowania (GPS), system nawigacji wywiera wpływ na satelity, które znajdują się na orbicie wokół Ziemi. To umożliwia dokładne określenie położenia Twojego samochodu na powierzchni Ziemi z dokładnością co do kilku metrów.

Dzięki stałym aktualizacjom w jadącym samochodzie i w porównaniu z czujnikami prędkości kół w układzie hamulcowym komputer może obliczyć wybraną przez kierowcę trasę. Mówiąc najprościej, oprogramowanie nawigacyjne pomaga kierowcy przejechać z punktu A do punktu B.

Po wprowadzeniu celu zintegrowany komputer nawigacyjny oblicza najszybszą lub najkrótszą trasę. Podczas jej wskazywania porównuje obliczoną trasę i aktualną pozycję samochodu. Jeśli różnią się od siebie — na przykład dlatego, że kierowca wybrał inną trasę z powodu korka lub przez pomyłkę — automatycznie dostosowana zostanie inna droga. Niezależnie od tego, czy wykonujesz codzienną drogę z domu do pracy, czy też dalekie podróże, nowoczesne systemy nawigacyjne pokażą Ci najlepszą trasę. Pomagają unikać korków i prowadzą we właściwym kierunku.

Podróż z Seatem jest prosta

Chcesz poznać kolejną zaletę technologii Seata? Możesz wybierać spośród różnych systemów nawigacji, które będą pokazywały Ci drogę. Wykorzystaj w pełni wbudowany system GPS z łącznością Bluetooth na 8 lub 5-calowym wyświetlaczu dotykowym. Ponadto wejścia USB i pomocnicze pozwalają na zmianę i korzystanie z różnych urządzeń w podróży. Co więcej, SEAT Navi System i Navi System Plus są dostarczone z mapami, muzyką i nie tylko. Wszystko to dla lepszego wrażenia z jazdy, gdziekolwiek jesteś.