Sprawdzony sposób na bezpieczną podróż SEATem

porady

Chociaż lato przeminęło to przez cały rok czekają nas bliższe lub dalsze podróże, a co za tym idzie – niebezpieczeństwa na drodze oraz możliwe problemy z samochodem w najmniej oczekiwanym momencie.

Żeby tego uniknąć, pomijając coroczny obowiązkowy przegląd samochodowy, warto korzystać z usług serwisu SEAT przez cały rok, szczególnie łącząc ze sobą rożne promocje serwisowe.

Przygotuj się na każde warunki pogodowe

Nie czekaj aż zaskoczy Cię zima… lub lato! W serwisie SEAT, za najniższą cenę dla kierowców tej marki, będziesz mógł wymienić opony letnie na zimowe, zimowe na letnie. Jest to usługa nie tylko dla właścicieli samochodów hiszpańskiego dealera, ale dla każdego – nie ma znaczenia, jakiej marki przyjedziesz do serwisu. W okresie przejściowym, największym dyskomfortem w podróży są ciągłe deszcze.

Skorzystaj z promocyjnych cen dla aut pogwarancyjnych i dokonaj wymiany oryginalnych wycieraczek SEAT. W sezonie letnim, ale także w zimowym, istotna jest klimatyzacja – sprawdź jej stań, wyczyść, a w razie potrzeby wymień filtr kabinowy.  W klimatyzacji możesz zostać dużą liczbę zanieczyszczeń, bakterii, pleśni, wobec czego ważne jest, aby zadbać o jej konserwację.

Czas na podróż? Zobacz, co możesz zrobić przed wyjazdem.
Dla każdego właściciela auta, punkty usług serwisowych SEAT dają możliwość sprawdzenia swojego auta przed podróżą – zapewnij sobie bezpieczną i spokojną podróż, dzięki dokładnemu sprawdzeniu Twojego samochodu. Wczesna diagnostyka pozwoli zareagować w odpowiednim momencie na wysokie zużycie przez eksploatację. W przypadku uszkodzeń, serwis jest w stanie od razu je skorygować lub naprawić. Wśród podstawowych usług jest wymiana tarcz i klocków hamulcowych jednocześnie, z atrakcyjną promocją pozwoli na poprawę jakości układu hamulcowego.

Seat oferuje rozmaite usługi serwisowe, a przede wszystkim – z konkurencyjną oraz atrakcyjniejszą ceną dla każdego, nie tylko właściciela markowego samochodu.