Dobre czasy SEATa Toledo

Autoryzowany dealer Nawigacja Światła LED

SEAT Toledo to znane i cenione auto w segmencie C produkowane przez hiszpańską markę w latach 1991 – 2009 oraz 2012 – 2018.

SEAT Toledo

SEAT Toledo był pierwszym samochodem marki SEAT opracowanym od początku do końca w ramach koncernu Volkswagen AG. Auto zostało zaprojektowane przez Włocha Giorgetto Giugiaro jako następca modelu SEAT Málaga. W 1995 roku SEAT Toledo przeszedł lifting, w trakcie którego zmienione zostały m.in. przednie reflektory, spojler oraz atrapa chłodnicy.

Autoryzowany dealer SEATa – wyposażenie

SEAT Toledo IV, ostatnia generacja, był dostępny u autoryzowanego dealera SEATa w trzech różnych wersjach wyposażenia: Entry, Reference oraz Style. Standardowe wyposażenie SEATa Toledo obejmowało m.in. zestaw sześciu poduszek powietrznych, system ESP i EBA, 15-calowe felgi stalowe, światła do jazdy dziennej, zamek centralny oraz elektrycznie sterowane przednie szyby.
W ramach różnych wersji wyposażenia można było opcjonalnie doposażyć SEATa Toledo m.in. w światła w technologii LED do jazdy dziennej, wielofunkcyjną kierownicę, 16-calowe felgi aluminiowe, podgrzewane oraz elektrycznie sterowane lusterka, komputer pokładowy, a także system nawigacji satelitarnej, podgrzewane przednie fotele, fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz tempomat, światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów, klimatyzację automatyczną oraz czujniki parkowania.

Autoryzowany salon SEAT dzisiaj

Dynamicznie rozwijająca się marka SEAT, choć nie oferuje już SEATa Toledo, może pochwalić się coraz szerszym gronem zadowolonych klientów. Wszystko dzięki temu, że autoryzowany dealer SEATa to coraz bardziej rozbudowana jednostka, która oferuje doskonałe samochody w dobrej cenie. Autoryzowany salon SEAT może posiadać również dedykowany SEATowi serwis, który zawsze wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz specjalistyczne narzędzia i fachowy personel. Dzięki takiemu połączeniu jesteśmy w stanie sprawnie naprawiać samochody i zapewniać najwyższy standard bezpieczeństwa klientom marki SEAT.